Форум Академия за вампири
The Lily Diaries 7104180s


Join the forum, it's quick and easy

Форум Академия за вампири
The Lily Diaries 7104180s
Форум Академия за вампири
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Дарения за форума
Latest topics
» Помогнете ми
The Lily Diaries EmptyЧет Авг 23, 2018 12:01 pm by magi961

» Коя е последната книга, която си купихте?
The Lily Diaries EmptyНед Яну 21, 2018 6:53 pm by Valentina

» Любима вампирска поредица?
The Lily Diaries EmptyНед Яну 21, 2018 6:51 pm by Valentina

» Коя книга четете в момента?
The Lily Diaries EmptyНед Яну 21, 2018 6:50 pm by Valentina

» От А до Я имена на момиче и момче
The Lily Diaries EmptyНед Яну 21, 2018 6:25 pm by Valentina

» Да броим до 999 vol.2
The Lily Diaries EmptyНед Яну 21, 2018 6:23 pm by Valentina

» Новини около издаването на четвъртата книга в БГ
The Lily Diaries EmptyНед Яну 21, 2018 6:10 pm by Valentina

» Любим момент от първата книга?
The Lily Diaries EmptyВто Яну 16, 2018 11:03 pm by Valentina

» Дориан или Кийо?
The Lily Diaries EmptyВто Яну 16, 2018 11:00 pm by Valentina


The Lily Diaries

Go down

The Lily Diaries Empty The Lily Diaries

Писане by Sweet Nightmare Чет Юни 03, 2010 10:25 pm

Хаха, най-накрая и аз реших да си направя дневник тук. От доста дълго време си го мислех и накрая се реших.
Ами какво да ви кажа днес не беше кой знае колко впечатляващ ден. В училище не се случи нищо интересно (пък и нали е училище, какво толкова интересно може да случи). Сега най-накрая седнах да довърша главата която превеждам от един месец и за това искам да се извиня на Ели, ама така се получи. В момента слушам една от любимите си групи (The All American Rejects). Отдавна не ги бях слушала, но сега се сетих защо са ми любими Sun . Е, какво повече да ви кажа за днес, освен че трябва да ходя да превеждам Blushing . Хайде, бай за сега.

To be continue.... Big Smile
Sweet Nightmare
Sweet Nightmare
Модератор
Модератор

Брой мнения : 3669
Точки : 18018
Репутация : 29
Присъединяване : 05.01.2010
Възраст : 30
Местожителство : Sofia

http://teenobsessions.forumotion.com

Върнете се в началото Go down

The Lily Diaries Empty Re: The Lily Diaries

Писане by Sweet Nightmare Пет Юни 04, 2010 8:09 pm

Такааа днес не се случи нищо забавно в даскало, освен че ме изпитаха по история, ако това може да се нарече изпитване, защото ме накара да си разкажа само доклада и имам подозрения (което не е хубаво), че следващия път отново ще ме изпита :sad: . Времето беше ужасно (въобще не харесвам такова време), надявам се скоро да се оправи. Днес изведнъж ми хрумна, че са ми останали достатъчно пари от джобните да си купя книжка. Затова с най-добрата ми приятелка се отправихме към любимата ми книжарница (вече станахме приятели с продавача) за да си купя " Реликвите на смъртните: Град от кости", но там я нямаше. Добрата новина е че я намерих в една друга книжарница, където продавачката има такова изражение, че дори и да си най-щастливия човек на земята тя ще ти провали настроението. Но въпреки злобния й поглед си купих книжката и съм много щастлива Sun . Сега ще гледам "Листопад", просто защото няма какво друго да гледам Big Smile . Хайде, бай за сега smile
Sweet Nightmare
Sweet Nightmare
Модератор
Модератор

Брой мнения : 3669
Точки : 18018
Репутация : 29
Присъединяване : 05.01.2010
Възраст : 30
Местожителство : Sofia

http://teenobsessions.forumotion.com

Върнете се в началото Go down

The Lily Diaries Empty Re: The Lily Diaries

Писане by Sweet Nightmare Чет Юни 10, 2010 9:27 pm

Днешния ден може да се опише като смесица от хубави и лоши случки. Big Smile Първо трябваше да ме изпитват по физкултура (тичане, скачане и такива работи). Аз хубаво си тичах, но преди това във вкъщи обядвах и то доста, така че резултата беше налице. Едва не припаднах от жегата и умората. Беше ужасно :sad: . Едва се оправих и дойде 2 час в който трябваше да имаме испански. За наша радост нямахме испански, но ни накараха да се качим до 5 етаж на даскалото (в актовата зала), за да ни проведад нещо като рекламен курс по самозащита. Мисля че това беше доста яко. Една жена, беше нисичка и слабичка, успя да повали един мъж, който имаше доста мускули на земята. Между другото този мъж или момче, нз беше над 20, та той доста ми заприлича на Джейкъб (Здрач). Носеше същите къси дънки, като Тайлър във филма. На всички ни се щеше да си свали ризата, като Джейкъб, ама не го направи :sad: Big Smile . После се оказа, че няма да имаме други часове и затова аз и две мой приятелки се помотахме по магазините. Най-накрая намерих една от книгите в списъка ми, наречен "Books I have To Buy". Книгата беше Игрите на глада, и мисля че скоро ще намеря и другите, в книжарниците около нас или ако не ще трябва да отскоча до Мола. Там сигурно ги има.
Днес завърших главата, която превеждах и й я пратих, надявам се да няма много грешки, ама може и да има Blushing . Сега ще се заема с малко редакция smile .
Малко ми е гадно, защото утре имам класно по английски език и се надявам да се справя, утре доста трябва да уча ;( .
И така това беше от мен за днес, стискайте палци за утре smile
Sweet Nightmare
Sweet Nightmare
Модератор
Модератор

Брой мнения : 3669
Точки : 18018
Репутация : 29
Присъединяване : 05.01.2010
Възраст : 30
Местожителство : Sofia

http://teenobsessions.forumotion.com

Върнете се в началото Go down

The Lily Diaries Empty Re: The Lily Diaries

Писане by Sweet Nightmare Нед Юни 13, 2010 12:04 am

Днес не се случи нищо вълнуващо, освен че си купих две нови книги " Игрите на глада" и "Прелестни създания". Сега нямам търпение да прочета "Пророчеството на сестрите" и да ги почна другите.
И тъй като нищо друго не се случи днес, за което да ви разкажа, мисля да ви покажа една песен, която много ми харесва и мисля, че има много смисал в нея и че може да бъде вдъхновение за много жени. smile Ще сложа и част от текста, надявам се да ви хареса. Sun



Hey girl you know you drive me crazy
One look puts the rhythm in my hand.
Still I'll never understand why you hang around
I see what's going down.

Cover up with make up in the mirror
Tell yourself it's never gonna happen again
You cry alone and then he swears he loves you.

Do you feel like a man
When you push her around?
Do you feel better now as she falls to the ground?
Well I'll tell you my friend, one day this world's going to end
As your lies crumble down, a new life she has found.
Sweet Nightmare
Sweet Nightmare
Модератор
Модератор

Брой мнения : 3669
Точки : 18018
Репутация : 29
Присъединяване : 05.01.2010
Възраст : 30
Местожителство : Sofia

http://teenobsessions.forumotion.com

Върнете се в началото Go down

The Lily Diaries Empty Re: The Lily Diaries

Писане by Sweet Nightmare Вто Юни 22, 2010 10:26 pm

Такам, към края на срока сме. Вече сериозно почнаха да ни изпитват. За сега имам само 5 и 6, ще видиме в четвъртък какво ще направя по физика. Тя доста ме притеснява. Госпожата ми каза да си науча сичките чертежи за да ми остави 5 за срока и за годината. Много я мразя :X: . Днес една приятелка ми се разсърди, по необясними за мен причини, но това няма значение. След като се прибрах вкъщи бях доста ядосана и когато влязох в стаята си видях че братовчедка ми е разхвърляла и че не иска да стане от компа на който е седяла цял ден. Anyway ядосах се още повече. После седнах да почета малко от " Прелестни създания" страхотна книга. После седнах най-накрая на компа, довърших си главата за превеждане, която си беше трудна и сега си чатя по скайп. smile
Sweet Nightmare
Sweet Nightmare
Модератор
Модератор

Брой мнения : 3669
Точки : 18018
Репутация : 29
Присъединяване : 05.01.2010
Възраст : 30
Местожителство : Sofia

http://teenobsessions.forumotion.com

Върнете се в началото Go down

The Lily Diaries Empty Re: The Lily Diaries

Писане by Sweet Nightmare Пон Юни 28, 2010 9:36 pm

LIFE SUCKS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :no2: :angry2: :sad2: :sad3: :cry21: :Sad1:
Sweet Nightmare
Sweet Nightmare
Модератор
Модератор

Брой мнения : 3669
Точки : 18018
Репутация : 29
Присъединяване : 05.01.2010
Възраст : 30
Местожителство : Sofia

http://teenobsessions.forumotion.com

Върнете се в началото Go down

The Lily Diaries Empty Re: The Lily Diaries

Писане by Sweet Nightmare Чет Юли 08, 2010 11:33 pm

От утре съм на моренце :(party): :(party): Знам че ще ви липсвам, ама ше е само за 10 дена :(hug): . Надявам се скоро времето да се оправи :Sad1: Така ще ви пиша пак като се върна :hi: ЧАО ЗА СЕГА smile Razz:
Sweet Nightmare
Sweet Nightmare
Модератор
Модератор

Брой мнения : 3669
Точки : 18018
Репутация : 29
Присъединяване : 05.01.2010
Възраст : 30
Местожителство : Sofia

http://teenobsessions.forumotion.com

Върнете се в началото Go down

The Lily Diaries Empty Re: The Lily Diaries

Писане by Sweet Nightmare Пет Юли 23, 2010 3:44 pm

ЙЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ върнах се от моренцето. Много яко си изкарах, времето беше страхотно Heart
Sweet Nightmare
Sweet Nightmare
Модератор
Модератор

Брой мнения : 3669
Точки : 18018
Репутация : 29
Присъединяване : 05.01.2010
Възраст : 30
Местожителство : Sofia

http://teenobsessions.forumotion.com

Върнете се в началото Go down

The Lily Diaries Empty Re: The Lily Diaries

Писане by Sweet Nightmare Съб Авг 07, 2010 6:40 pm

До преди малко четох дневника на Lora11, съжалявам Лорче знам че не е хубаво да се четат чужди дневници ама се изкуших. Шегата на страна от неините писания се вдъхнових и реших че е време и аз да попиша тука.
Днес ми е много хубав ден. Не че се е случило нещо интересно или пък вълнуващо, просто обожавам да вали дъжд, а аз да съм вкъщи с книга в ръка или компютър Yes .
Гадното обаче е че компа ми е пълен с вируси и това много ме дразни, защото се рестартира през 15 мин :angry2: . Това доста ми пречи за превеждането защото много от нещата които съм превеждала се загубват и трябва да почвам от начало, но измислих начин по който да си ги запазвам. След всеки абзац ги затварям и запазвам, така съм подготвена ако случайно се рестартира. Трябва в най-скоро време да извикам брат ми да го оправи.
Като говорим за превеждането, се захванах с превеждане в 3 форума. Никак не ми е лесно. Е, сега само редактирам в единия, това е доста по-лесно от превеждането. Но нещата вървят бавно.
Днес реших да не сядам още от сутринта на компа, а да почета малко от Кръвно Обещание, защото доста изоставах. Преди сядах да чета към 2 през ноща, след като свършвах разговорите с Дая Heart Big Smile . Много си я обичкам Дая Big Smile .
Вчера си купих Реликвите на смъртните: Град от пепел. Много се радвам че не се изкуших да я прочета в нета.
Не знам защо но започнах да искам скайповете на доста хора от форума, не че е лошо ама много се кефя Big Smile . Хубаво е че тук всички сме с почти еднакви интереси и сме все готини хора :XD: .
Е сега ще ходя да попреведа туй-онуй че времето напредва, хайде бай за сега :hi:
Sweet Nightmare
Sweet Nightmare
Модератор
Модератор

Брой мнения : 3669
Точки : 18018
Репутация : 29
Присъединяване : 05.01.2010
Възраст : 30
Местожителство : Sofia

http://teenobsessions.forumotion.com

Върнете се в началото Go down

The Lily Diaries Empty Re: The Lily Diaries

Писане by Sweet Nightmare Чет Авг 19, 2010 11:25 pm

Понякога ми се иска всичко да е толкова просто. Иска ми се да нямах чувства, иска ми се да няма кой да ги наранява. Иска ми се да спра да бъда така глупачка и да съм толкова чувствителна. Защо не може всичко да се нареди и да няма за какво да се притесняваш или страдаш? Защо винаги правя грешката да се доверя на някой, който не заслужава и защо страдам когато нещата не се получат.

При мен няма нищо ново, освен че компа ми най-накрая се оправи. Е, един фр на брат ми го оправи. И сега си тегля да гледам филм, че отдавна не съм го правила. Много се радвам че мога да гледам клипове, да слушам музика и да си чатя без да ми се рестартира компа. За жалост обаче си загубих превода и сега трябва да го почвам отначало, надявам се до 2-3 дни да го свърша.
Е филма ми се изтегли и трябва да ходя да го гледам. smile бб засега
Sweet Nightmare
Sweet Nightmare
Модератор
Модератор

Брой мнения : 3669
Точки : 18018
Репутация : 29
Присъединяване : 05.01.2010
Възраст : 30
Местожителство : Sofia

http://teenobsessions.forumotion.com

Върнете се в началото Go down

The Lily Diaries Empty Re: The Lily Diaries

Писане by Sweet Nightmare Вто Окт 19, 2010 8:19 pm

Хм, отдавна не бях писала тук. Училището започна и сега се опитвам вече да вляза в релси. Горе долу се получава. Напоследък се чувствам изключително изнервена. Това е супер гадно защото ми пречи в отношенията с приятелите. В даскало се справям засега, миналата седмица имахме входни всеки ден, даже се случваше по две на ден. Беше гадно. Имаме нов господин по физика. СТРАХОТЕН Е!!! Млад е и е хубав и ме кефи страшно много.
Другата седмица ще ходя на екскурзия до Сопот, Карлово, Калофер, Шипка. Не съм много ентусиазирана, но ще го преживея.
Sweet Nightmare
Sweet Nightmare
Модератор
Модератор

Брой мнения : 3669
Точки : 18018
Репутация : 29
Присъединяване : 05.01.2010
Възраст : 30
Местожителство : Sofia

http://teenobsessions.forumotion.com

Върнете се в началото Go down

The Lily Diaries Empty Re: The Lily Diaries

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите