Форум Академия за вампири
Ако можехте да изиграете роля във филма, коя бихте избрали - Page 2 7104180s


Join the forum, it's quick and easy

Форум Академия за вампири
Ако можехте да изиграете роля във филма, коя бихте избрали - Page 2 7104180s
Форум Академия за вампири
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Дарения за форума
Latest topics
» Помогнете ми
Ако можехте да изиграете роля във филма, коя бихте избрали - Page 2 EmptyЧет Авг 23, 2018 12:01 pm by magi961

» Коя е последната книга, която си купихте?
Ако можехте да изиграете роля във филма, коя бихте избрали - Page 2 EmptyНед Яну 21, 2018 6:53 pm by Valentina

» Любима вампирска поредица?
Ако можехте да изиграете роля във филма, коя бихте избрали - Page 2 EmptyНед Яну 21, 2018 6:51 pm by Valentina

» Коя книга четете в момента?
Ако можехте да изиграете роля във филма, коя бихте избрали - Page 2 EmptyНед Яну 21, 2018 6:50 pm by Valentina

» От А до Я имена на момиче и момче
Ако можехте да изиграете роля във филма, коя бихте избрали - Page 2 EmptyНед Яну 21, 2018 6:25 pm by Valentina

» Да броим до 999 vol.2
Ако можехте да изиграете роля във филма, коя бихте избрали - Page 2 EmptyНед Яну 21, 2018 6:23 pm by Valentina

» Новини около издаването на четвъртата книга в БГ
Ако можехте да изиграете роля във филма, коя бихте избрали - Page 2 EmptyНед Яну 21, 2018 6:10 pm by Valentina

» Любим момент от първата книга?
Ако можехте да изиграете роля във филма, коя бихте избрали - Page 2 EmptyВто Яну 16, 2018 11:03 pm by Valentina

» Дориан или Кийо?
Ако можехте да изиграете роля във филма, коя бихте избрали - Page 2 EmptyВто Яну 16, 2018 11:00 pm by Valentina


Ако можехте да изиграете роля във филма, коя бихте избрали

+28
~coconut
Daffie
curse
Dellen
нел-j
Lara
Flammea Lacrima
Lisa28
Mia Zeklos
Johnna1995
vampirez
Роуз Хатауей
iveto131
hrisityyy_96
kat_i
Ronrinesu
VampirePrincess
Анастасия Старлинг
evi17
elly
BeBeTy666
mir4eto97
Sweet Nightmare
Rose Hathaway
nessa
Krisinka_s
Beautiful_nightmare
lissa.va
32 posters

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Go down

Ако можехте да изиграете роля във филма, коя бихте избрали - Page 2 Empty Ако можехте да изиграете роля във филма, коя бихте избрали

Писане by lissa.va Пет Юли 02, 2010 10:42 pm

First topic message reminder :

И така кой образ мечтаете да изиграете, защо точно него избрахте? Да видим има ли някоя, която не иска да изгиграе Роуз! :XD:


Ще започна със себе си, както личи от името ми - бих изиграла Лиса. Би ми било интересно да изиграя такъв противоречив образ. От една страна тя е добра, мила и прочие, но повечето читатели не я харесват, защото едва ли не пречи на Роуз. Също би ми било интересно да изиграя лудостта й, а пък и друго си е да си принцеса 😆 Освен това съм луда по Кристиян Yes
И така вие сте наред, споделете кой образ искате да изигрете Wink
lissa.va
lissa.va
Стригой
Стригой

Брой мнения : 30
Точки : 153
Репутация : 0
Присъединяване : 22.04.2010

Върнете се в началото Go down


Ако можехте да изиграете роля във филма, коя бихте избрали - Page 2 Empty Re: Ако можехте да изиграете роля във филма, коя бихте избрали

Писане by Mia Zeklos Пон Апр 25, 2011 9:39 pm

Хм, може би Роуз, с тез черни очи, кестенява коса и загоряла от слънцето кожа целогодишно.. Пък и най-много би ми подхождало на характера - просто ми идва от вътре да се държа по този начин. За Лиса никой не би ме взел - нямам представа как бих изиграла подобен характер, камо ли пък че ще имам нужда от лещи... и перука... и фон дьо тен... И да стана по-кльощава... абе, забравете. ;д
Mia Zeklos
Mia Zeklos
Победител
Победител

Брой мнения : 184
Точки : 791
Репутация : 1
Присъединяване : 11.02.2010
Възраст : 27
Местожителство : Somewhere between the vikings you might find me ...

http://vampire-academy-rpg.vampire-legend.com/forum.htm

Върнете се в началото Go down

Ако можехте да изиграете роля във филма, коя бихте избрали - Page 2 Empty Re: Ако можехте да изиграете роля във филма, коя бихте избрали

Писане by Lisa28 Пон Апр 25, 2011 9:44 pm

Аз съм за Роуз. А причината - всяко нейно качество!

А от мъжете Ейдриън.
Lisa28
Lisa28
Обикновен човек
Обикновен човек

Брой мнения : 97
Точки : 396
Репутация : 0
Присъединяване : 26.03.2011
Възраст : 28

Върнете се в началото Go down

Ако можехте да изиграете роля във филма, коя бихте избрали - Page 2 Empty Re: Ако можехте да изиграете роля във филма, коя бихте избрали

Писане by Flammea Lacrima Сря Май 18, 2011 1:36 pm

Може би Таша Озера-имам тъмна коса -естествено съм руса ама айде и сини очи и на характер си приличаме.Аз за разлика от повечето не харесвамт олкова Роуз и не мисля че Лиса е пречка в живото й или нещо такова.Лиса също е много интересен персонаж,не е просто една лигава принцеса а всъщност си приличам най-много с Кристиян -поведението,този сарказъм и това че повечето странят от него.
Flammea Lacrima
Flammea Lacrima
Стригой
Стригой

Брой мнения : 5
Точки : 31
Репутация : 0
Присъединяване : 30.03.2011

Върнете се в началото Go down

Ако можехте да изиграете роля във филма, коя бихте избрали - Page 2 Empty Re: Ако можехте да изиграете роля във филма, коя бихте избрали

Писане by Lara Пон Май 23, 2011 1:00 pm

Джил ! Big Smile
или пък Лиса...
или пък Роуз,заради Дмитрий Big Smile ,но по-скоро Джил :Р
avatar
Lara
Стригой
Стригой

Брой мнения : 20
Точки : 57
Репутация : 0
Присъединяване : 31.01.2011

Върнете се в началото Go down

Ако можехте да изиграете роля във филма, коя бихте избрали - Page 2 Empty Re: Ако можехте да изиграете роля във филма, коя бихте избрали

Писане by нел-j Пон Юни 20, 2011 10:39 pm

Роуз, аз съм със същия темперамент.
нел-j
нел-j
Читател
Читател

Брой мнения : 62
Точки : 156
Репутация : 0
Присъединяване : 20.06.2011

Върнете се в началото Go down

Ако можехте да изиграете роля във филма, коя бихте избрали - Page 2 Empty Re: Ако можехте да изиграете роля във филма, коя бихте избрали

Писане by Dellen Вто Юни 28, 2011 7:24 pm

Малко е тъпо при мен,но ако бях момче щях да искам да изиграя Дмитрий (и то не само заради секс сцените с Роуз).Просто много се възхищавам на човека...дампира,всъщност.А ако го разглеждаме в един точно определен интервал си е чист стригой.Абе изводът е че много му се възхищавам и ми се иска да притежавах някои от неговите черти на характера.
За женска роля-за Роуз не ставам.Много сме различни.За Лиса също.Мисля,че много добре бих изиграла Сидни,алхимичката.С нея сме си лика-прилика с изключение на това,че аз не съм вярваща и не смятам,че Роуз е "дяволско изчадие".
Dellen
Dellen
Стригой
Стригой

Брой мнения : 31
Точки : 102
Репутация : 0
Присъединяване : 20.07.2010
Възраст : 29
Местожителство : България

Върнете се в началото Go down

Ако можехте да изиграете роля във филма, коя бихте избрали - Page 2 Empty Re: Ако можехте да изиграете роля във филма, коя бихте избрали

Писане by curse Сря Юни 29, 2011 8:27 pm

От момичетата или Лиса или Сидни. Естествено Роуз ми е любимка, но малко се разминаваме по идеала за мъж. Влюбена съм в Ейдриън. :inlove2:
Ако бях момче мисля че се подразбира кой бих избрала smile (Ейдриън) Heart :(inlove): Heart
curse
curse
Победител
Победител

Брой мнения : 493
Точки : 2471
Репутация : 2
Присъединяване : 29.11.2009
Възраст : 30
Местожителство : Пловдив

Върнете се в началото Go down

Ако можехте да изиграете роля във филма, коя бихте избрали - Page 2 Empty Re: Ако можехте да изиграете роля във филма, коя бихте избрали

Писане by Daffie Вто Сеп 06, 2011 3:54 pm

Ами аз тотално бих избрала Роуз,просто за мен тя си е... ЕДИНСТВЕНАТА !! Heart
Daffie
Daffie
Победител
Победител

Брой мнения : 34
Точки : 156
Репутация : 0
Присъединяване : 22.02.2011
Възраст : 26
Местожителство : Пловдив

Върнете се в началото Go down

Ако можехте да изиграете роля във филма, коя бихте избрали - Page 2 Empty Re: Ако можехте да изиграете роля във филма, коя бихте избрали

Писане by ~coconut Нед Окт 02, 2011 5:45 pm

Честно казано аз съм силно затруднена кого бих могла да изиграя от женския каст, тъй като с всяка имам някакви допирни точки, но и някои толкова различни, които биха били голяма спънка за мен. Но честно казано бих избрала Сидни, тъй като ми се струва най-нормална и реална от цялата книга. Не, че другите са по-така... Ала за мен Роуз е донякъде прекалено безскруполна (признавам си, че това го мисля само заради начина, по който постъпи с Ейдриън, но той ми е фаворитът от цялата поредица и все още не мога да го прежаля Big Smile ); Лиса е прекалено добра, хрисима и смирена и почти винаги се съобразява или подчинява с някого, а за мен това е непосилна задача. Обичам думата ми да е последна Big Smile Мия, хм, не съм напълно убедена, че ще се справя, защото никак не ме бива в задкулисните игри и сплетните. А Джил, Джил ми идва с прекалено роматична нагласа за света и тъй като в мен живее един циник нейната роля може и да ме затрудни. Затова казвам Сидни, нищо че и с нея не сме толкова близко една до друга, но все пак ми се струва най-хармонична като характер. Въпреки че ако дори малка част от мен знаеше, че всяка една усмивка на Ейдриън ме разтапя то бих му заявила в прав текст- "Мой си, не си мисли друго!" Big Smile
От мъжкия каст, определено и безапелационно, при това и с гордост заявявам, че съм идеалният Ейдриън! Добре де, може би не идеалният, но със сигурност бих вложила цялото си сърце, за да го изиграя, тъй като той си остава моят любимец в продължение на цели шест книги (в две, от които го оплаквам, ала това е друга тема Big Smile ) Всъщност сигурно бих се справила прилично и с образа на Кристиан, но не ме влече толкова силно, колкото Ивашков Smile
~coconut
~coconut
Стригой
Стригой

Брой мнения : 4
Точки : 10
Репутация : 2
Присъединяване : 13.09.2011
Възраст : 30

Върнете се в началото Go down

Ако можехте да изиграете роля във филма, коя бихте избрали - Page 2 Empty Re: Ако можехте да изиграете роля във филма, коя бихте избрали

Писане by Mia Zeklos Пон Окт 24, 2011 9:00 pm

Няколко месеца и много запитвания по въпроса по-късно, аз пристигам пак с ново мнение. ;д Или поне малко по-различно.

Наистина по характер бих била перфектна за Роуз, защото просто винаги знам как бих реагирала в ситуациите, в които изпада тя, как бих се държала.. Ще ми се удава да изиграя добре подобна роля.
Но аз съм ходила на достатъчно школи по актьорско майсторство и са ми казвали, че съм добра актриса, така че бих могла да изиграя и друг характер, макар и не толкова перфектно. И тук идва работата с външния вид...
Имам русо-кестенява коса, тъмнокафяви очи и малко по-тъмен от нормалното тен цяла година, но все пак всички, които съм питала и които са подробно запознати с Академията на секундата ми казват "Джил!", макар че единственото нещо, което имам общо с нея е, че съм на петнайсет. ;д
Mia Zeklos
Mia Zeklos
Победител
Победител

Брой мнения : 184
Точки : 791
Репутация : 1
Присъединяване : 11.02.2010
Възраст : 27
Местожителство : Somewhere between the vikings you might find me ...

http://vampire-academy-rpg.vampire-legend.com/forum.htm

Върнете се в началото Go down

Ако можехте да изиграете роля във филма, коя бихте избрали - Page 2 Empty Re: Ако можехте да изиграете роля във филма, коя бихте избрали

Писане by elizabetta_90 Вто Фев 04, 2014 1:06 pm

Мисля , че най-много ще си пасна с Роуз . Горе-долу си приличаме в някой аспекти Smile
elizabetta_90
elizabetta_90
Победител
Победител

Брой мнения : 946
Точки : 4613
Репутация : 1
Присъединяване : 02.11.2012

Върнете се в началото Go down

Ако можехте да изиграете роля във филма, коя бихте избрали - Page 2 Empty Re: Ако можехте да изиграете роля във филма, коя бихте избрали

Писане by alisiq1993 Нед Авг 24, 2014 1:38 pm

Аз бих играла Мия
avatar
alisiq1993
Стригой
Стригой

Брой мнения : 17
Точки : 85
Репутация : 0
Присъединяване : 24.08.2014
Възраст : 30

Върнете се в началото Go down

Ако можехте да изиграете роля във филма, коя бихте избрали - Page 2 Empty Re: Ако можехте да изиграете роля във филма, коя бихте избрали

Писане by oniii123 Пон Авг 25, 2014 1:22 pm

Роуз,защото образа е най близко до характера ми.
avatar
oniii123
Читател
Читател

Брой мнения : 17
Точки : 81
Репутация : 0
Присъединяване : 02.03.2013

Върнете се в началото Go down

Ако можехте да изиграете роля във филма, коя бихте избрали - Page 2 Empty Re: Ако можехте да изиграете роля във филма, коя бихте избрали

Писане by blackbunny Вто Сеп 02, 2014 3:08 pm

Твърдо Роуз. Very Happy Прекалено много прилики имаме, за да пожелая да играя друг герой.
blackbunny
blackbunny
Стригой
Стригой

Брой мнения : 17
Точки : 86
Репутация : 0
Присъединяване : 02.09.2014
Възраст : 26

Върнете се в началото Go down

Ако можехте да изиграете роля във филма, коя бихте избрали - Page 2 Empty Re: Ако можехте да изиграете роля във филма, коя бихте избрали

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите