Форум Академия за вампири
Дневникът на Uncletiggs™ 7104180s


Join the forum, it's quick and easy

Форум Академия за вампири
Дневникът на Uncletiggs™ 7104180s
Форум Академия за вампири
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Дарения за форума
Latest topics
» Помогнете ми
Дневникът на Uncletiggs™ EmptyЧет Авг 23, 2018 12:01 pm by magi961

» Коя е последната книга, която си купихте?
Дневникът на Uncletiggs™ EmptyНед Яну 21, 2018 6:53 pm by Valentina

» Любима вампирска поредица?
Дневникът на Uncletiggs™ EmptyНед Яну 21, 2018 6:51 pm by Valentina

» Коя книга четете в момента?
Дневникът на Uncletiggs™ EmptyНед Яну 21, 2018 6:50 pm by Valentina

» От А до Я имена на момиче и момче
Дневникът на Uncletiggs™ EmptyНед Яну 21, 2018 6:25 pm by Valentina

» Да броим до 999 vol.2
Дневникът на Uncletiggs™ EmptyНед Яну 21, 2018 6:23 pm by Valentina

» Новини около издаването на четвъртата книга в БГ
Дневникът на Uncletiggs™ EmptyНед Яну 21, 2018 6:10 pm by Valentina

» Любим момент от първата книга?
Дневникът на Uncletiggs™ EmptyВто Яну 16, 2018 11:03 pm by Valentina

» Дориан или Кийо?
Дневникът на Uncletiggs™ EmptyВто Яну 16, 2018 11:00 pm by Valentina


Дневникът на Uncletiggs™

Go down

Дневникът на Uncletiggs™ Empty Дневникът на Uncletiggs™

Писане by Uncletiggs™ Сря Юли 07, 2010 12:45 am

Поредният ден от лятната ваканция се изтърколи бързо и отстъпва място на следващия ... Чудо голямо, пред нас има толкова много време.. На практика да, чакат ни още два безгрижни месеца във веселие и безгранична свобода. Хубаво... Много хубаво дори! И нататък какво ... ? Блянове, мечти ... Хиляди планове за тази така жадувана вакнция, а сега, когато притежавам цялата тази благодат ... не правя нищо. Исках да срещна нови, интересни хора, да се отделя за малко от познатите физиономии (факт е, че не ме бива особено във взаимоотношенията с хората, но все пак ми се щеше минимална промяна, поне в този аспект), исках да се откъсна за миг от всичката градска еуфория и да се посветя на природата за момент, било то и за кратък период от време ... Приказка .. Може би, на пръв поглед. Дните ми не текът по начина, по който си ги бях представила ... не преследвам дъгата, не тичам сред полето, осеяно с множество горски цветя разперила ръце, в очакване вятъра да разпилее косата ми ... отново. Всичко тъне в досадно еднообразие ... и въпреки това, въпреки съзнанието ми, което жадува за нещо различно, жертвайки необходимото съм някак ... неуместно щастливо. Хубаво де, може би "щастие" е твърде силна дума, прекалено дълбока за нещо толкова незначително, но е факт, че се чувствам добре. Каква ирония!

Дневникът на Uncletiggs™ Stephen-king-photo
"Мечтите остаряват преди мечтателите... Но последните мечти умират изненадващо трудно, надавайки приглушени, жалки писъци в дебрите на съзнанието."
[Стивън Кинг]
Uncletiggs™
Uncletiggs™
Победител
Победител

Брой мнения : 46
Точки : 209
Репутация : 0
Присъединяване : 15.05.2010
Възраст : 27

Върнете се в началото Go down

Дневникът на Uncletiggs™ Empty Re: Дневникът на Uncletiggs™

Писане by Uncletiggs™ Сря Юли 07, 2010 12:45 pm

Умирам си за хубава книга - впечатляваща, без излишни лиготии и отегчителни, банални реплики. Просто малко проза в повече. Всъщност ще е глупаво да попитам дали искам много, тъй като в днешно време модата е съвсем различна от представите и интересите ми. Цялата вампирска еуфория, която е настанала напоследък ме отегчава. Честно казано напоследък всичко ме отегчава, както се казва "убивам" за малко разнообразние.
В момента обмислям възможните варианти, да, ще се изчерпат бързо - бройката не е голяма. Отначало предполагах, че ако седна да напиша нещо, настроението ми ще се подобри, но после осъзнах, че нямам нужда от още един изписан лист, захвърлен и отдавна забравен (в най - добрия случай) на бюрото ми. После се сетих, че мога да направя някоя и друга графика, но с тях положението е долу - горе същото. Искаше ми се да постегна китарата си, но точно в този момент не мога да направя нищо по въпроса - вечно заетите родители никога не са били и няма да бъдат предимство. Общо взето стигнах до там, откъдето бях тръгнала - отново се спирам на литературата ... Може би ще изляза да се поразходя сама, за да осмисля малко положението (или просто да помисля, тъй като на сегашното положение нищо му няма).

П.П. И точно миг, преди да реша, че и този ден ще се изплъзне между пръстите ми като прахта от счупен пясъчен часовник, на помощ ми се притича музиката, със своята красота и обаятелност ...

Дневникът на Uncletiggs™ 29122002071606
''Животът е най-добрата книга.''
[Ивайло Петров]

Uncletiggs™
Uncletiggs™
Победител
Победител

Брой мнения : 46
Точки : 209
Репутация : 0
Присъединяване : 15.05.2010
Възраст : 27

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите