Форум Академия за вампири
Няма заглавие 7104180s


Join the forum, it's quick and easy

Форум Академия за вампири
Няма заглавие 7104180s
Форум Академия за вампири
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Дарения за форума
Latest topics
» Помогнете ми
Няма заглавие EmptyЧет Авг 23, 2018 12:01 pm by magi961

» Коя е последната книга, която си купихте?
Няма заглавие EmptyНед Яну 21, 2018 6:53 pm by Valentina

» Любима вампирска поредица?
Няма заглавие EmptyНед Яну 21, 2018 6:51 pm by Valentina

» Коя книга четете в момента?
Няма заглавие EmptyНед Яну 21, 2018 6:50 pm by Valentina

» От А до Я имена на момиче и момче
Няма заглавие EmptyНед Яну 21, 2018 6:25 pm by Valentina

» Да броим до 999 vol.2
Няма заглавие EmptyНед Яну 21, 2018 6:23 pm by Valentina

» Новини около издаването на четвъртата книга в БГ
Няма заглавие EmptyНед Яну 21, 2018 6:10 pm by Valentina

» Любим момент от първата книга?
Няма заглавие EmptyВто Яну 16, 2018 11:03 pm by Valentina

» Дориан или Кийо?
Няма заглавие EmptyВто Яну 16, 2018 11:00 pm by Valentina


Няма заглавие

2 posters

Go down

Няма заглавие Empty Няма заглавие

Писане by TheBlackPanther Пон Окт 18, 2010 4:07 pm

Това го писах в час по литература :P
Коментарите ги пишете тук.



Луната светеше ярко и огряваше всичко сякаш беше ден. Морето приличаше на сребърен поднос под светлината и.

Седях сама на студената скала и слушах песента на щурците, чакайки съдбовния момент. Оставаха 10 минути до полунощ. 10 минути до определянето на съдбата ми. 10 минути докато открия стихията си. 10 минути... А аз бях спокойна. Защо не се страхувах? Защо не бях поне малко притеснена? Щеше да е толкова по-лесно. Всички се страхуват. Но не и аз. Седях напълно неподвижно без никаква представа какво да очаквам. Нещо ми подсказваше, че всичко ще е наред. Дали беше само заблуда? Дали стихията ми беше Огън? Или Вода? А може би Въздух или Земя? Е, скоро щях да разбера.

7 минути... Тишина - само тя беше останала. Никакъв звук - всичко беше притихнало. Всички чакаха...

5 минути. Злокобната тишина ме подлудяваше. Всичко живо се готвеше за най-лошото. Усещах го.

3 минути. Все още не помръдвах. Просто..чаках.

1 минута. Наближаваше..

Изведнъж, сякаш подтиквано от някаква невидима сила, морето се раздвижи. Вълни, стигащи до полувин метър височина заливаха брега. Луната засия по-силно. Появи се силен вятър и стана студено. Настръхнах. Дойде...

Около мен затанцуваха пламъци. По повърхността на скалата израстнаха най-различни мъхове. Осъзнах, че вятъра и вълните са се появили по моя вина. Това беше невъзможно. Нямаше как - никой не владееше 4-те стихии. Никога не се беше случвало.

И тогава той се появи. Богът на стихиите. Това не беше добре. Той не трябваше да е тук - нещо се беше объркало. Въпреки шума от вятъра и вълните мислите му прозвучаха ясно в главата ми. Стъписах се. Аз бях феномен. Думите сякаш се блъскаха в черепа ми. От 5 века не беше раждал достатъчно силен човек, за да успее да овладее 4-те сили. Появи се сега.

Това бях аз. Как е възможно това? Да овладееш една стихия отнема години. А всички четири? Трябва да посветиш целия си живот на това.

Следващите думи ме изумиха: " Аз ще ти помогна. Не е лесно да се справиш с всички сили. Повярвай ми - знам го от личен опит. "

Невероятно! - Щях да получа помощта на най-великия сред най-великите. Благодарих му и се поклоних сковано. Той бавно се изпари във въздуха и ме остави отново сама. Усмихнах се на себе си и скоочих във водата - моят нов начин да се пренеса чрез магията.
TheBlackPanther
TheBlackPanther
Стригой
Стригой

Брой мнения : 33
Точки : 192
Репутация : 0
Присъединяване : 05.07.2010
Възраст : 27

Върнете се в началото Go down

Няма заглавие Empty Re: Няма заглавие

Писане by viki4ka333 Пон Окт 18, 2010 8:03 pm

0оооооооо, СТРАХОТНО Е! Моля те, моля те, мооооооля те напиши продължение!!!
Звучи ФАНТАСТИЧНО, да ти кажа честно вече си го представям като филм Big Smile

МОООООООООЛЯ ТЕ НАПИШИ ПРОДЪЛЖЕНИЕ!!! Yes :smile3:
viki4ka333
viki4ka333
Победител
Победител

Брой мнения : 614
Точки : 2982
Репутация : 3
Присъединяване : 28.01.2010
Възраст : 29
Местожителство : Here and There

Върнете се в началото Go down

Няма заглавие Empty Re: Няма заглавие

Писане by TheBlackPanther Пон Окт 18, 2010 11:47 pm

хeхe щом толкова ти харесва може да се пробвам да измисля и продължение :D
TheBlackPanther
TheBlackPanther
Стригой
Стригой

Брой мнения : 33
Точки : 192
Репутация : 0
Присъединяване : 05.07.2010
Възраст : 27

Върнете се в началото Go down

Няма заглавие Empty Re: Няма заглавие

Писане by viki4ka333 Вто Окт 19, 2010 6:23 am

Happy 🍾 :dancing: :party1:

Супееееер!!! Очаквам го с нетърпение!!! :smile3:
viki4ka333
viki4ka333
Победител
Победител

Брой мнения : 614
Точки : 2982
Репутация : 3
Присъединяване : 28.01.2010
Възраст : 29
Местожителство : Here and There

Върнете се в началото Go down

Няма заглавие Empty Re: Няма заглавие

Писане by TheBlackPanther Сря Ное 03, 2010 9:26 pm

Първа глава
Беше последният учебен ден и аз, естествено, закъснявах. До началото на тържеството оставаха 5 минути, а аз все още не се бях облякла напълно. Измъкнах от гардероба един черен панталон и лилава блузка. Грабнах суитчера си и заслизах по стълбите. Тръшнах силно входната врата и се затичах към училището. Добре че беше на близо иначе пак отново щяха да ме мъмрят за това, че съм безотговорна и винаги закъснявам.
Беше девет и десет и тържеството беше започнало. Класът ми беше решил да отпразнува края на "трудния" девети клас, но очевидно не беше единствен. Коридорите бяха препълнени с деветокласници. След пет минутно търсене най-накрая открих най-добрата си приятелка - Вероника.
- Най-накрая се появи! Реших че ти се е случило нещо!
- Съжалявам, пак закъснях. Успах се.. - погледнах я извинително и лицето и поомекна.
- Няма нищо свикнала съм. - каза и ми се изплези.
- Хайде, да влизаме. Отдавна са започнали.- казах и и я дръпнах за ръката, за да тръгне.
Отворихме вратата и веднага ни обгърна миризмата на 25 различни парфюма - мъжки и женски. Музиката гърмеше яко и имах чувството, че касетофонът ще експлодира. След известно време разпознах песен на Лейди Гага. Чиновете бяхна избутани възможно най-назад и бяха отрупани с какво ли не: най-различни чипсове, бисквити, напитки, чаши, някои дори си бяха захвърлили чантите и суитчерите отгоре.
- Здравей, Ема! - чух няколко гласа да ме поздравяват.
С Рони отидохме до най-близкия ъгъл и наблюдавахме хаоса. Всички се бутаха в напразни опити да танцуват. Вече нямах търпение да се прибера за първия си урок по магия. О, съвсем забравих - трябваше да се представя! Казвам се Ема и владея четирите стихии. Аз съм маг.


ЕДИТ: Направи тема за коментари! - Ели
TheBlackPanther
TheBlackPanther
Стригой
Стригой

Брой мнения : 33
Точки : 192
Репутация : 0
Присъединяване : 05.07.2010
Възраст : 27

Върнете се в началото Go down

Няма заглавие Empty Re: Няма заглавие

Писане by viki4ka333 Чет Ное 04, 2010 12:15 am

ААААААААААААААААААААААААА СУПЕЕЕЕЕЕЕЕР!!!!!!!!!!!!!!!!! Happy

Много те обичам! Продължавай, става интересно Heart
viki4ka333
viki4ka333
Победител
Победител

Брой мнения : 614
Точки : 2982
Репутация : 3
Присъединяване : 28.01.2010
Възраст : 29
Местожителство : Here and There

Върнете се в началото Go down

Няма заглавие Empty Re: Няма заглавие

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите