Форум Академия за вампири
Вход

Забравих си паролата!

Дарения за форума
Latest topics
» Да броим до 999 vol.2
Чет Юни 09, 2016 1:18 pm by viki

» Новини около издаването на четвъртата книга в БГ
Вто Апр 26, 2016 2:03 pm by hooooo28

» Shadow Heir - Книга 4
Вто Апр 26, 2016 2:01 pm by hooooo28

» Да бройм до 0 / тема 5 /
Пон Апр 25, 2016 3:41 pm by qn4eto1234

» ? Това или онова ?
Чет Мар 10, 2016 10:54 pm by viki

» Кои книги искате да бъдат издадени на български?
Нед Мар 06, 2016 2:08 pm by viki

» От А до Я имена на момиче и момче
Нед Мар 06, 2016 11:12 am by viki

» Последната буквичкА
Съб Мар 05, 2016 8:18 pm by viki

» Книгата, която ви "научи" да четете?
Съб Мар 05, 2016 6:55 pm by viki

"Топли тела" - Айзък Мериън

Предишната тема Следващата тема Go down

"Топли тела" - Айзък Мериън

Писане by Rose Hathaway on Нед Апр 29, 2012 6:51 pm

Р е зомби. Той няма име, няма спомени, и пулс няма, но има мечти. Той не изпитва наслада от убиването на хора; той изпитва наслада от возенето на ескалатори и слушането на Франк Синатра. Той е малко по-различен от останалите Мъртви.
Сред руините на изоставен град, Р среща едно момиче. Тя се казва Джули и е противоположното на всичко, което той познава – топла, светла и съвсем жива, цветна експлозия на фона на мрачния сив пейзаж. Поради причини, които не разбира, Р решава да спаси Джули вместо да я изяде и така започва една напрегната, но странно нежна връзка.
Никога преди не се е случвало нещо подобно. Противно на всякакви правила и логика, Р вече не е доволен от живота си в гроба. Той иска отново да диша, иска да бъде жив, а Джули иска да му помогне. Но техният суров, гниещ свят няма да бъде променен без битка...

Rose Hathaway
Победител
Победител

Брой мнения : 953
Точки : 3668
Присъединяване : 30.03.2010
Възраст : 23
Местожителство : Montana, St. Vladimir Academy

Върнете се в началото Go down

Re: "Топли тела" - Айзък Мериън

Писане by undisclosed desires; on Съб Яну 18, 2014 10:00 pm

ОБИЧОБИЧОБИЧ.

по принцип не обичам да чета такива... ами, меланхолични книги. потискат ме ужасно. в 'топли тела' меланхолията е в един такъв сладко-горчив нюанс, че не можех да й се наситя. <3

нямам какво особено да кажа - просто беше ужасно красива. (книга за зомбита да е красива. еми да.) героят на ар беше толкова прекрасен, че не можех да не го заобичам. цялостната идея за обществото на зомбитата беше толкова кютава, don't even get me started. Very Happyи самата история ми беше в ума доста дълго време, след като я прочетох.

нямам търпение да видя как може да ме изненада авторът с продължението. (: и съм положително настроена, че ще бъда приятно изненадана.

and you can't save me now - i'm in the grip of a hurricane, i'm gonna blow myself away.

undisclosed desires;
Стригой
Стригой

Брой мнения : 28
Точки : 89
Присъединяване : 18.01.2014
Възраст : 20

Върнете се в началото Go down

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото