Форум Академия за вампири
Тъмният дует, С. Дж. Робъртс 7104180s


Join the forum, it's quick and easy

Форум Академия за вампири
Тъмният дует, С. Дж. Робъртс 7104180s
Форум Академия за вампири
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Дарения за форума
Latest topics
» Помогнете ми
Тъмният дует, С. Дж. Робъртс EmptyЧет Авг 23, 2018 12:01 pm by magi961

» Коя е последната книга, която си купихте?
Тъмният дует, С. Дж. Робъртс EmptyНед Яну 21, 2018 6:53 pm by Valentina

» Любима вампирска поредица?
Тъмният дует, С. Дж. Робъртс EmptyНед Яну 21, 2018 6:51 pm by Valentina

» Коя книга четете в момента?
Тъмният дует, С. Дж. Робъртс EmptyНед Яну 21, 2018 6:50 pm by Valentina

» От А до Я имена на момиче и момче
Тъмният дует, С. Дж. Робъртс EmptyНед Яну 21, 2018 6:25 pm by Valentina

» Да броим до 999 vol.2
Тъмният дует, С. Дж. Робъртс EmptyНед Яну 21, 2018 6:23 pm by Valentina

» Новини около издаването на четвъртата книга в БГ
Тъмният дует, С. Дж. Робъртс EmptyНед Яну 21, 2018 6:10 pm by Valentina

» Любим момент от първата книга?
Тъмният дует, С. Дж. Робъртс EmptyВто Яну 16, 2018 11:03 pm by Valentina

» Дориан или Кийо?
Тъмният дует, С. Дж. Робъртс EmptyВто Яну 16, 2018 11:00 pm by Valentina


Тъмният дует, С. Дж. Робъртс

Go down

Тъмният дует, С. Дж. Робъртс Empty Тъмният дует, С. Дж. Робъртс

Писане by Aching Soul Съб Дек 21, 2013 3:20 pm

Тъмният дует, С. Дж. Робъртс 12513614

Пленница в мрака

Калеб е мъж, чийто единствен интерес е отмъщението. Отвлечен като младо момче и продаден в робство от гладен за пари мафиот, той си е мислел за нищо освен отмъщение. От дванадесет години се е потопил в света на робите на удоволствие, в търсене на мъжа, когото счита за отговорен. Накрая, архитектът на страданието му се появява с нова идентичност, но не и нова природа. Ако Калеб иска да е достатъчно близо, за да удари, той трябва да се превърне в единственото нещо, което ненавижда, и отвлече красиво момиче, за да я обучи да бъде това, което той някога е бил.

Осемнадесет-годишната Оливия Руис току-що се е събудила на странно място. Със завързани очи и завързана, има единствено мъжки глас, който да я приветства. Името му е Калеб, въпреки че настоява да бъде наричан Господарю. Оливия е млада, красива, наивна и своенравна към вина. Тя притежава тъмна чувственост, която не може дабъде скрита или отречена, въпреки че тя се опитва да постигне и двете. Макар и да е уплашена от силния, садистичен и арогантен мъж, който я държи като затворничка, това, което държи Оливия будна в мрака, е нежеланото ѝ привличане към него.


Тъмният дует, С. Дж. Робъртс 13612739

Прелъстена в мрака

Каква е цената на изкуплението?

Спасен от сексуално робство от мистериозен пакистански офицер, Калеб носи тежестта на дълг, който трябва да бъде платен с кръв.

Пътят е бил дълъг и изпълнен с несигурност, но за Калеб и Ливи, всичко идва към края си.

Може ли той да предаде жената, която обича заради отмъщението?

Или ще направи последно жертвопринушение?


Тъмният дует, С. Дж. Робъртс 17317675

Епилог


Пиша това, защото умолявахте. Знаете колко обичам моленето. Всъщност, сигурно знаете твърде много неща и сигурно ги знаете твърде добре.

Кой съм аз?

Ами, това се опитвам да разбера. Бях курва в младините си, убиец откакто излязох от пубертета и чудовище като мъж. Аз съм мъжът, който отвлече Ливи. Аз съм мъжът, който я държа в тъмна стая седмици. Но, най-важното - аз съм мъжът, когото тя обича.

Тя ме обича. Извратено е, нали?

Разбира се, в историята ни има много повече отколкото може да бъде събрано в няколко кратки изречения, но тогава не можех много да оправдая действията си. Предполагам, че ако четете това, то няма нужда да правя тези оправдания. Вие вече сте си изградили такива.

Четете това, защото искате да знаете остатъка от историята. Искате да знаете какво се случи оная топла септемврииска нощ през 2010-та, когато срещнах Ливи в Пасео. Беше нощта, когато света ми се преобърна отново.

Не се случи точно както Ливи каза. Тя беше доста мила към мен в разказването на историята ни. Истината е доста по-... объркана.
Aching Soul
Aching Soul
Администратор
Администратор

Брой мнения : 497
Точки : 2085
Репутация : 5
Присъединяване : 23.02.2011
Възраст : 26
Местожителство : in the middle of Hell;;

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите