Форум Академия за вампири
Дневникът на Ваня 7104180s


Join the forum, it's quick and easy

Форум Академия за вампири
Дневникът на Ваня 7104180s
Форум Академия за вампири
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Дарения за форума
Latest topics
» Помогнете ми
Дневникът на Ваня EmptyЧет Авг 23, 2018 12:01 pm by magi961

» Коя е последната книга, която си купихте?
Дневникът на Ваня EmptyНед Яну 21, 2018 6:53 pm by Valentina

» Любима вампирска поредица?
Дневникът на Ваня EmptyНед Яну 21, 2018 6:51 pm by Valentina

» Коя книга четете в момента?
Дневникът на Ваня EmptyНед Яну 21, 2018 6:50 pm by Valentina

» От А до Я имена на момиче и момче
Дневникът на Ваня EmptyНед Яну 21, 2018 6:25 pm by Valentina

» Да броим до 999 vol.2
Дневникът на Ваня EmptyНед Яну 21, 2018 6:23 pm by Valentina

» Новини около издаването на четвъртата книга в БГ
Дневникът на Ваня EmptyНед Яну 21, 2018 6:10 pm by Valentina

» Любим момент от първата книга?
Дневникът на Ваня EmptyВто Яну 16, 2018 11:03 pm by Valentina

» Дориан или Кийо?
Дневникът на Ваня EmptyВто Яну 16, 2018 11:00 pm by Valentina


Дневникът на Ваня

Go down

Дневникът на Ваня Empty Дневникът на Ваня

Писане by van4et0o Вто Мар 16, 2010 2:41 am

Днес какво правих... Общо взето загубено време. Отидох сутринта на училище, изкарах една 4-рка по руски език. Минаха леко часовете, прибрах се и си пропилях деня. Нищо съществено. Времето беше много слънчево и ветровито. Утре смятам да си купя 2 нови книжки. Много се кефя. С дъх на канела и Вечна. Smile Днес започнах да превеждам филма Dear John по слух, но не съм сигурна, че ще го започна, защото много играчка... най-вероятно ще чакам английските субтитри ;D Утре цял ден ще чета ии ще ви споделя как е минал денят ми. Smile
van4et0o
van4et0o
Дампир-Първокурсник
Дампир-Първокурсник

Брой мнения : 541
Точки : 1884
Репутация : 7
Присъединяване : 09.01.2010
Възраст : 28
Местожителство : Пловдив

Върнете се в началото Go down

Дневникът на Ваня Empty Re: Дневникът на Ваня

Писане by van4et0o Сря Мар 17, 2010 2:26 am

Днес беше много хубав ден. Сутринта отидох на училище с кеф. Малко ми се спеше, но... Часовете минаха много хубаво, говорихме си с много приятелките през целия ден и направо си умирах от кеф... Денят отново беше хладен и слънчев и това ми хареса супер много... След даскало отидох да си купя двете книжки: С дъх на канела и Вечна. Smile Като се прибрах си видях фермичката, ядох и започнах да чета... Стигнах някъде до 30 стр. и легнах да спя. Very Happy Исках да стана 6 часа, но се успах и станах 7:30. Мотках се на компютъра и отидох да мия чиниите после да се къпя. ;D И оттогава досега на компютъра общ чат с преводачи, голям смях... А и се реших да започна да превеждам Dear John, но ще е бавно и славно. Smile


Последната промяна е направена от van4et0o на Нед Юни 13, 2010 12:21 am; мнението е било променяно общо 1 път
van4et0o
van4et0o
Дампир-Първокурсник
Дампир-Първокурсник

Брой мнения : 541
Точки : 1884
Репутация : 7
Присъединяване : 09.01.2010
Възраст : 28
Местожителство : Пловдив

Върнете се в началото Go down

Дневникът на Ваня Empty Re: Дневникът на Ваня

Писане by van4et0o Пет Юни 04, 2010 10:29 pm

Днес е свят ден. Петък. Втора смяна съм и да не ви казвам докога съм будувала. Легнах към 5:30 с нагласата да заспя веднага, но ето че се мотках до 8 и чак тогава заспах. Едвам станах в 11:30, за да се приготвям за даскало. Обличам си се аз, вече съм готова, когато на звънеца се звъни... Отварям и кой да видя?! Леля ми и калеко ми, с които не съм се виждала от няколко месеца. Та, какво ще правя сега. Да избера скучното и еднообразно училище, вместо леля и калеко? Та, естествено, че избрах второто. Обадих се на една приятелка да й кажа, че няма да идвам за срещата ни да не ме чакат. Иии така започна един невероятен ден. Постояхме вкъщи с леля, калеко, мама и сестра ми към 2 часа. Пускахме си климатика през това време и играхме игри на лаптопите. След това трябваше да закараме мама на работа и всички се накачурихме в ужасното возило на леля и калеко. Да им се чудиш къде са оставили хубавото БМВ на леля, а са взели скапаният голф... Малки, гадни коли. А, да обясна причината, поради която леля и калеко дойдоха. На следващия ден бях на сватба... Продължавам. Оставихме мама и тръгваме към хотела, в който са отседнали леля, за да оставим калеко да си почива. Отиваме и какво виждаме със сестра ми? Боже, невероятен басейн, на който няма много хора. Освен едни дечурлига на нашата възраст, които празнуваха рожден ден. Та, оставихме калеко, видяхме им стаята в хотела ( готина беше, просторна, но можеше и повече. Преди това с леля си бяхме измислили график, отиваме към центъра, но по едно време сестра ми вика, че иска на басейна. И видите ли, ние тъкмо бяхме влезли в паркинга, няма 10 минути и си тръгнахме отново. Отидохме до нас, за да си вземем бански и отидохме на басейна при калеко. Последваха 3-4 продължителни и уникални часове в басейна. Ядохме уж нещо, но не много. Басейнчето беше супер айляк, точно това ми трябваше да ме успокои. Накрая стана вече към 7 часа и отидохме горе в стаята на леля и калеко, за да се изкъпем и оправим. Решихме, че ще ходим в МакДоналдс да ядем и след още един час бяхме там. През това време с нас беше булката. Видите ли, тя лична асистентка на опосумите Иван и Андрей :О Започна да ни обяснява как те спрели алкохола... Да, бе, да... Иван и Андрей да спрат алкохола? Абе, смях голям. Видяхме и няколко от другите гости, включително и младоженеца, запознахме се и така. Наядохме се яко в МакДоналдс и след това леля ни закараха. Сега чакам мама да се прибере, за да я видя и да лягам.
Пропуснах да спомена, че на гадната кола й се развали прозорецът, така че, трябваше при всяко слизане от колата да го затваряме с отверка. Навъртяхме така няколко кръгчета от нас, до хотела няколко пъти, до центъра, МакДоналдс и накрая горивото свърши. ( Добре поне, че не свърши в тунелите до Тримонциум, че тогава лошо.)
Общо-взето, страшен ден! Sun Big Smile
van4et0o
van4et0o
Дампир-Първокурсник
Дампир-Първокурсник

Брой мнения : 541
Точки : 1884
Репутация : 7
Присъединяване : 09.01.2010
Възраст : 28
Местожителство : Пловдив

Върнете се в началото Go down

Дневникът на Ваня Empty Re: Дневникът на Ваня

Писане by van4et0o Вто Юни 08, 2010 12:45 am

Днес отново почнахме гадното училище... Втора смяна съм и смятах да стана по-рано. Към 10:00, защото аз по принцип ставам 11:30, но пак станах около 10:30... Станах, изкъпах се, мотках се и стана време за училище. Отидох и бях малко на допълнителен час по физкултура, макар да бях казала, че няма да ходя. Много тъпо на тоя допълнителен час, но отидох, за да не ми пишат отсъствие. Както и да е, мина това и следваха два часа по български език. Първият мина добре, четох си книжка и грам не обръщах внимание на госпожата, но вторият... Е, тогава ме заболя адски много корема и едвам четох. Третият час коремът продължаваше да ме боли и имахме информатика. Излизаме от кабинета и отиваме да си чакаме госпожата да дойде, но, видите ли... Гледаме отдалеч, идва г-жата по руски! Всички в един глас: О, не, не, връщайте се! Защото знаем какво ще последва... Винаги ни взима извънредни часове, много е дразнещо :@ Дойде и викна само нашата група (половината от класа), ние още повече побесняхме, но накрая викна и другата група и станахме целият клас... Върнахме се в кабинета си и отново карахме руски. Нямало ги учителите ни по информатика и г-жата по руски ни взе, отново... Карахме руски и г-жата ни изненада с пробния изпит от миналата година по руски език. Не е толкова труден, но пак още часове руски... Карай де, не това ме притесняваше. Цял ден коремът ме боли... Накрая се оказа, че ми е дошло. Адската болка и точно в голямото. За първи път ми се случва в училище да ми дойде и се шашнах. Коремът ме болеше за световно, едвам изтраях часовете по руски.
Но една добра новина: Ще ходя на екскурзия! :(party): Накрая на месеца с приятели, точно преди да замина за Кипър! Супер, това ме успокояваше малко. Накрая с много зор свърших училище и се прибрах на спокойствие вкъщи. По-голямата част пред компютъра, писах на Ели, за да й кажа да ми прати глави за редактиране... Колкото повече хора, толкова по-бързо ще свършим. Сега приключих с 6-та глава, а утре почвам седма, защото сега ми се чете книга. Навярно към 2-3 ще легна, защото трябва да си чета Свечеряването. Утре пак ще пиша! Чао засега. :happy2:
van4et0o
van4et0o
Дампир-Първокурсник
Дампир-Първокурсник

Брой мнения : 541
Точки : 1884
Репутация : 7
Присъединяване : 09.01.2010
Възраст : 28
Местожителство : Пловдив

Върнете се в началото Go down

Дневникът на Ваня Empty Re: Дневникът на Ваня

Писане by van4et0o Сря Юни 09, 2010 8:53 pm

Днес сме сряда и правих класно по руски език. Смятах, че ще е ужасно гадно, но то се оказа точно обратното - доста лесно. Приятелката, която седеше до мен ми помагаше, а аз се изумих от себе си... Тя е по-умна, затова ми помага, но и аз написах нещо. Накрая остана само есето и за него не съм сигурна... Абе, една 4-рка да хванем пак е добре. Big Smile
Днес си платих екскурзията, много се радвам! Нямам търпение да ми мине последният и най-важен изпит и да отида да си почина на тази екскурзия... Купих си поредната книга. Този път е на Стивън Кинг - Капан за сънища. Правя си колекция за лятото, когато отивам в Кипър. Да имам какво да чета Big Smile Цял ден ме боли корема заради "червените дни", а днес господина по физкултура ни караше да бягаме 300 метра. Карай де, днес ми се размина, но утре няма да имам същият късмет. Прибрах се преди 2-3 часа и вече трябва да ставам, че имам домакинска работа. Big Smile След като свърша с нея ще редактирам вече главата, че до утре трябва да съм я пратила на Ели. Накрая ще си довърша Свечеряване и ще започна нова книга, защото изоставам. Утре пак ще пиша. Smile
van4et0o
van4et0o
Дампир-Първокурсник
Дампир-Първокурсник

Брой мнения : 541
Точки : 1884
Репутация : 7
Присъединяване : 09.01.2010
Възраст : 28
Местожителство : Пловдив

Върнете се в началото Go down

Дневникът на Ваня Empty Re: Дневникът на Ваня

Писане by van4et0o Чет Юни 10, 2010 8:51 pm

Четвъртък. Още един ден мъчение и след това почивка. Харесва ми... Днес ни върнаха едни контролни по руски, които правихме предния ден. Не класните, но пак важни. Изкарах 3,92. Благодаря на Валя за което Heart Почти цял ден четох книга... Какво говоря? Цял ден, във всички часове. Оо, hush, hush е невероятна книга! Почти я прочетох, останаха ми около 100 странички, но съм влюбена в нея. Дори зарибих и тая приятелка (Валя-Addicted_smile). По едно време яко ми се виеше свят и ме караха да си тръгвам, но не мога, защото имам много отсъствия вече. Big Smile Днес почти цял ден не ме болеше толкова коремът, но към 5-тият час пак ме заболя... Уж щях да бягам, но пак ми се размина. Happy Другата седмица вече ще видим дали ще успея да ги избягам тея 300 метра. Big Smile Общо-взето денят ми мина много спокойно. Сега съм на компютъра, но след малко отивам да си прочета книгата. Най-вероятно утре пак ще започна нова. Big Smile
Доскоро. :hi:
van4et0o
van4et0o
Дампир-Първокурсник
Дампир-Първокурсник

Брой мнения : 541
Точки : 1884
Репутация : 7
Присъединяване : 09.01.2010
Възраст : 28
Местожителство : Пловдив

Върнете се в началото Go down

Дневникът на Ваня Empty Re: Дневникът на Ваня

Писане by van4et0o Съб Юни 12, 2010 1:24 am

Иии днес е петък. Най-накрая. Как мина денят ми? Както обикновено, бих казала.
Станах сутринта в 11 часа, отидох да се къпя, изсуших си косата и започнах да се оправям за училище. Навън беше отново страшно топло! Мразя 2-ра смяна! Адската жега. Но поне в училище като влизам е като с климатик. Старо е училището, затова пази хладничко. Първите 3-4 часа минаха страшно бързо. Не се усетих как. Но сигурно, защото не спрях да говоря с приятелки за предстоящата екскурзия. Big Smile Нямам търпение вече!
Днес класната ни цял ден проверяваше класни Big Smile Каза, че нямам 2, което ме успокои малко Happy Бях си взела книга да чета (Прелестни създания, но странно защо, днес не ми се четеше) Слушах музика най-вече. Накрая имахме математика и музика. Математика нищо не правим, лежах си на два стола и слушах музика, а в часа по музика същото. Big Smile Прибрах се и седнах малко пред климатика... После сестра ми се прибра, майка ни ядоса и легнахме да спим. Преди 2-3 часа се събудихме и сега най-вероятно ще отивам да чета книга, след като си изгледам епизода на "Малки сладки лъжкини". Чао, утре пак ще пиша! :hi:
van4et0o
van4et0o
Дампир-Първокурсник
Дампир-Първокурсник

Брой мнения : 541
Точки : 1884
Репутация : 7
Присъединяване : 09.01.2010
Възраст : 28
Местожителство : Пловдив

Върнете се в началото Go down

Дневникът на Ваня Empty Re: Дневникът на Ваня

Писане by van4et0o Нед Юни 13, 2010 12:19 am

Днес не правих нищо. Абсолютно нищо Big Smile ! Станах към два часа и до 6-7 гледах филми... Не бяха кой знае какво, единият се казваше Speak с Кристен Стюърт, а вторият се казваше "Сестрите Абът" с една много сладка актриса... Лив Тейлър. Този "Говори" ми хареса много, макар че за пореден път се убеждавам колко малко талант притежава Кристен... Жалко ми е като си помисля, че я избраха в главната роля на "Здрач". Защо?!! :angry2: С Роб са актьорите, които играят най-зле. Вторият филм отново беше интересен... От 8 часа досега си чета "Прелестни създания" и утре сигурно ще я приключа. Та, така. Днес беше пропилян ден, в който нищо съществено не правих, освен да чета. Утре пак ще пиша. smile
van4et0o
van4et0o
Дампир-Първокурсник
Дампир-Първокурсник

Брой мнения : 541
Точки : 1884
Репутация : 7
Присъединяване : 09.01.2010
Възраст : 28
Местожителство : Пловдив

Върнете се в началото Go down

Дневникът на Ваня Empty Re: Дневникът на Ваня

Писане by van4et0o Пон Юни 14, 2010 3:21 am

Щях да забравя да пиша, но преди да легна пак ще опиша деня си. Днес ме събудиха около 11:30... Ужасно рано и то за да оправям вкъщи. Big Smile Иначе татко ни се кара. Сестрата оправи малко, а аз на леглото си спях... По едно време станах, не може да се нарече точно ставане, но и аз направих нещо и после пак до 2-3 се мотках в леглото... Много ми се спеше. It wasn\\'t me После станах, оправих малко вкъщи и пак си седяхме цял ден в нас. Бях на компютъра общо-взето. Четох малко книга, но днес не ми се четеше както вчера. По едно време излезнах до магазина и видях едни досадни "приятели" от бившият ми клас. Big Smile Опасни индивиди са. Big Smile Прибрах се, ядох и се изкъпах. След това пак се мотках на компютъра и по едно време си пуснах да гледам "Човекът-вълк", стигнах до 40-та минута и утре ще си го довърша. Една приятелка ми прати да уча малко откъсче, защото имаме да представяме проект утре по български език. Ужас... Пак трябва да ставам към 10:30. Ще стана, ще поуча малко и после на училище. Сега си слагам слушалките и лягам да спя. Утре ще пиша пак. :hi:
van4et0o
van4et0o
Дампир-Първокурсник
Дампир-Първокурсник

Брой мнения : 541
Точки : 1884
Репутация : 7
Присъединяване : 09.01.2010
Възраст : 28
Местожителство : Пловдив

Върнете се в началото Go down

Дневникът на Ваня Empty Re: Дневникът на Ваня

Писане by van4et0o Пон Юни 14, 2010 10:05 pm

Здравей, мило дневниче. Днес ще разкажа за деня си, защото беше уникален!
Сутринта щях да стана 10:30, уж, за да уча, но със зор станах 11:00... Много ми се спеше! Отидох до банята сутрина, после отидох да си говоря с мама. Тя ми подписа декларацията за екскурзията и после като отидох на училище я дадох. Адската жега беше днес! Едвам преживяхме... Първите два часа имахме български при една ужасна г-жа. Трябваше да правим план на едно произведение и да го представим пред класа. Беше ред на нашата група и първият час ни се размина, а аз говорих с една приятелка, но вторият... Е, беше смях и напрежение. Нищо не бяхме научили. Само едно момиче само прави плана и само тя беше научила. Една друга също си беше науча откъса, но другите изобщо нищо не знаехме. Абе изобщо нашата група беше най-големите шемети... Едвам издържаме, единият от групата шемета в класа не си знаеше откъса и като почна да срича от учебника... Г-жата вика да ви кажа честно за 2+ сте и така и така не ни писа оценки. Трети час имахме информатика и трябваше да представяме сайтовете си на г-жата. Писа ми петица, но не трябваше толкова... Сайтът ми си имаше всичко, а тя да ми пише 5. Била съм копирала много от другите сайтове. Big Smile Тя да не иска да й ги пиша на ръка?! По едно време бях много ядосана, заради това по български и защото постоянно чакаме г-жата пред кабинета, а другите от нашата група влизат веднага и седят на компютрите. А тяхните са по-хубави. Та, така... Искам да си влезна във фейсука... Не може, братче. Нямам инсталиран flashplayer. По едно време влизам във форума и гледам корицата на Град от пепел :O: Умрях от кеф. Една приятелка също е чела Град от кости и обожава поредицата, та се зарадвах и й викнах да дойде да я види, но тя беше твърде заета със сайта си. Сега дори ме моли да й помогна да прати писмо на г-жата. Big Smile Стана време да свършва часът и имахме голямо междучасие. Отидох до долу, за да си взема нещо студено за пиене. Както казах - адската жега. Четвърти час имахме руски и с една приятелка. Адски луда глава, измислихме най-щурият план. Понеже пети час имахме изобразително и днес цял ден гледаме как другите се пръскат с вода, викаме и ние да се попръскаме в междучасието. Намерихме си шишета иии да не ви казвам... Отиваме горе и беше най-великото къпане с шишета. То има и чешма в кабинета, та... Но накрая всичко беше мокро! Целият кабинет и отвън пред кабинета. Аз и тя вечно заподозрените... Big Smile Тая по изобразително идва и бясна... Цял час конско ни чете, кара ни да ходим за парцали, чистихме уж нещо. Дойде по едно време класната тя пък вика, че вторник в час на класа ще се разправя с нас... Голямо шоу. Аз лично не съжалявам за това, което направихме, но ще има последствия. Така поне каза тая по изобразително. "Няма да ви се размине" А то е краят на годината... Така, не знам какво наказание ще се измисли за хора, които просто са се пръскали с вода, но сигурни ще чистим или подобно. Ще ви кажа тези дни. Последният час при класната не ни се кара много, а правихме упражнения. Като се прибрах се наядох и бях във фермата. Но най-много превеждам новият епизод на Истинска кръв, защото Kiddo ще ми се кара ако до сряда не е готов. Връщам се към превеждането. Утре ще видим какви са последствията и пак ще пиша. smile

Оо, за малко да забравя най-важната новина: Имам петица на класната по руски! :happy2:
van4et0o
van4et0o
Дампир-Първокурсник
Дампир-Първокурсник

Брой мнения : 541
Точки : 1884
Репутация : 7
Присъединяване : 09.01.2010
Възраст : 28
Местожителство : Пловдив

Върнете се в началото Go down

Дневникът на Ваня Empty Re: Дневникът на Ваня

Писане by van4et0o Чет Юни 17, 2010 2:11 pm

Ъъ, здравей, дневниче. Тези дни не бях писала, защото забравям, но сега накратко ще ти разкажа за последните два дни. Както обикновена, ходих си на училище, изкарвах часовете... Big Smile Вчера карахме 2 часа физкултура, защото г-жата ни по български език я нямаше, а предният имахме физкултура и така станаха два часа. Имахме първи час физическо, после голямо, а после още един час. Изкарахме си единия час - играхме волейбол и после от голямото до края ня другия час играхме волейбол с 11 клас. Запознахме се с едни сладури, докато играхме. Big Smile Страшна игра направихме, но така е, когато играеш с добри играчи. После дойде ред на последните два часа и едвам ги изкарахме... Също така правихме и коремни преси. Ооох, цялото тяло ме боли! :sad: Да де, минах иии още се кефя за волейбола. Подобрявам си все повече играта, а сервисите ми са страшни. Да де, и след часовете по физическо отиваме за последните два часа по руски. Класната ни мотка 10 минути, докато ни намери кабинет, защото нашият е зает, понеже правихме разместване на часовете. Най-накрая карахме час в актовата зала Very Happy Минаха всички часове и накрая след училище отидох да си купя книга, исках да си взема Дарба, но вместо това си купих 2-ра книга на Малки сладки лъжкини. Като се прибрах, си довърших превода на Истинска кръв и малко редактирах, изчаках Kiddo да влезе в скайп и й ги пратих. Накрая, легнах към 10 часа скапана. После станах към 1 и видях, че ги е пуснала... Много се зарадвах. Big Smile Ааа днес... Днес като станах сутринта питах мама дали може да не ходя на училище, но не ми се размина. Бях скапана, цялото тяло ме болеше от пресите, но сега съм по-добре. 10 минути седях пред гардероба и се чудих какво да облека. Big Smile Накрая избрах и тръгнах. Отново беше адската жега! :sad: Първите часове руски, с болка ги издържах. Big Smile Имахме математика, там си говорихме, а накрая пак имахме 2 часа физическо. Big Smile Трябваше да бягам, но отново не бягах, заради болката. Казах на господина да ми пише двойка, ако иска, но той отказа, защото цяла година играх волейбол. Отново играхме мноого волейбол, но този път с друг 11-ти клас. Big Smile Играта не беше толкова добра, защото се лигавихме, но пак беше забавно. Накрая след училище отидох най-накрая да си купя Дарба: Далеч от очите, далеч от ума. Книгата е още по-хубава на живо. Сега със зор се прибрах и си седя на климатика. После сигурно ще легна да спя, а после в банята. Чао засега! :hi:
van4et0o
van4et0o
Дампир-Първокурсник
Дампир-Първокурсник

Брой мнения : 541
Точки : 1884
Репутация : 7
Присъединяване : 09.01.2010
Възраст : 28
Местожителство : Пловдив

Върнете се в началото Go down

Дневникът на Ваня Empty Re: Дневникът на Ваня

Писане by van4et0o Вто Юни 22, 2010 10:55 pm

Здравствуй, дневниче и всички негови читатели... ( дано да има поне 1-2 Big Smile )

Скоро не съм писала, но нямам време... Утре е най-важният изпит, не в живота ми, но за годината... Боже, помогни ми! Дано да изкарам над 3 Big Smile Първо да го взема, пък и на 4-ри съм доволна... Много се притеснявам, макар да не го показвам. Не знам много по руски, затова дано сегашните ми знания да са достатъчно. Чакам да мине изпитът и да отивам на екскурзия. Днес довърших една глава и чакам да свърши училище. Утре 9:30 трябва да сме в училище, стискайте палци, успех на всички, които също имат изпити и на добър час! Ще пиша утре, за да ви кажа как е минало. Онзи ден си взех Лунно сияние - Рейчъл Хоторн, а утре ще си купя Преследвана! :(party):
van4et0o
van4et0o
Дампир-Първокурсник
Дампир-Първокурсник

Брой мнения : 541
Точки : 1884
Репутация : 7
Присъединяване : 09.01.2010
Възраст : 28
Местожителство : Пловдив

Върнете се в началото Go down

Дневникът на Ваня Empty Re: Дневникът на Ваня

Писане by van4et0o Пон Юни 28, 2010 3:34 pm

Какво да напиша... Ще умирам.
Отидох на екскурзия, напих се, бяхме с едни ужасни учителки, които ни конфискуваха алкохола, после се напихме в дискотеката, а днес ме насра едно гълъбче и ме викаха при директорката... Може да ме гонят и умирам. Супер ми минаха последните дни...
van4et0o
van4et0o
Дампир-Първокурсник
Дампир-Първокурсник

Брой мнения : 541
Точки : 1884
Репутация : 7
Присъединяване : 09.01.2010
Възраст : 28
Местожителство : Пловдив

Върнете се в началото Go down

Дневникът на Ваня Empty Re: Дневникът на Ваня

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите