Форум Академия за вампири
Spirit Bound - Дискусии (СПОЙЛЕРИ!) 7104180s


Join the forum, it's quick and easy

Форум Академия за вампири
Spirit Bound - Дискусии (СПОЙЛЕРИ!) 7104180s
Форум Академия за вампири
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Дарения за форума
Latest topics
» Помогнете ми
Spirit Bound - Дискусии (СПОЙЛЕРИ!) EmptyЧет Авг 23, 2018 12:01 pm by magi961

» Коя е последната книга, която си купихте?
Spirit Bound - Дискусии (СПОЙЛЕРИ!) EmptyНед Яну 21, 2018 6:53 pm by Valentina

» Любима вампирска поредица?
Spirit Bound - Дискусии (СПОЙЛЕРИ!) EmptyНед Яну 21, 2018 6:51 pm by Valentina

» Коя книга четете в момента?
Spirit Bound - Дискусии (СПОЙЛЕРИ!) EmptyНед Яну 21, 2018 6:50 pm by Valentina

» От А до Я имена на момиче и момче
Spirit Bound - Дискусии (СПОЙЛЕРИ!) EmptyНед Яну 21, 2018 6:25 pm by Valentina

» Да броим до 999 vol.2
Spirit Bound - Дискусии (СПОЙЛЕРИ!) EmptyНед Яну 21, 2018 6:23 pm by Valentina

» Новини около издаването на четвъртата книга в БГ
Spirit Bound - Дискусии (СПОЙЛЕРИ!) EmptyНед Яну 21, 2018 6:10 pm by Valentina

» Любим момент от първата книга?
Spirit Bound - Дискусии (СПОЙЛЕРИ!) EmptyВто Яну 16, 2018 11:03 pm by Valentina

» Дориан или Кийо?
Spirit Bound - Дискусии (СПОЙЛЕРИ!) EmptyВто Яну 16, 2018 11:00 pm by Valentina


Spirit Bound - Дискусии (СПОЙЛЕРИ!)

+7
rose
Roza_
ShadowKiss
MaG1Ty
Rose Hathaway
production
Little_Dhampir
11 posters

Go down

Spirit Bound - Дискусии (СПОЙЛЕРИ!) Empty Spirit Bound - Дискусии (СПОЙЛЕРИ!)

Писане by Little_Dhampir Нед Май 23, 2010 1:52 pm

Ето я и темата за петата книга. Тук може да обсъждате всичко и да пускате спойлери.
Ако не сте чели книгата по-добре не четете надолу!


Spirit Bound - Дискусии (СПОЙЛЕРИ!) Spiritboundcover
Little_Dhampir
Little_Dhampir
Администратор
Администратор

Брой мнения : 2878
Точки : 14753
Репутация : 97
Присъединяване : 09.08.2009
Възраст : 29
Местожителство : Murcia, Spain

Върнете се в началото Go down

Spirit Bound - Дискусии (СПОЙЛЕРИ!) Empty Re: Spirit Bound - Дискусии (СПОЙЛЕРИ!)

Писане by production Нед Май 23, 2010 3:17 pm

Влобще не очаквах така да свърщи книгата.Роуз обвинена за убийството на Татяна?!А Ейб явно е решил че няма да позволи да влезе в затвора щом така и говори.
Душата ми се стопли когато Димитри застана пред нея и започна да я пази от пазителите.Не мога да разбера защо не иска да е с нея и как можа да и каже че вече не я обича?Да,страдал е много,но да причини това на Роуз..Също като вика,че Лиса го е спасила.Та нали Роуз освободи смъртния си вряг зареди него!А тя ме дразни с този Ейдриян.Знам,че иска да продължи напред,но мен той още от началото не ми харесва.Дано да разбере че Роуз никога няма да изпитва същото към него и да се оттегли.Лиса и Кристиян са супер упорити и само се ревнуват един друг.Роуз трябваше да влезе в затвора,че да оправят отношенията си. Big Smile Интересно кой натопи Роуз за убийството.Аз си мисля,че може би е Виктор,но как е успял да влезе е загатка.6тата книга ще бъде супер интересна!Нямам търпение да излезе,не знам как ще издържим.Тъкмо си отговорих на някои въпроси а сега след книгата останах с два пъти повече. Big Smile


Последната промяна е направена от fuckin_rules на Нед Май 23, 2010 8:56 pm; мнението е било променяно общо 1 път
production
production
Победител
Победител

Брой мнения : 1372
Точки : 6928
Репутация : 22
Присъединяване : 13.11.2009
Възраст : 28

Върнете се в началото Go down

Spirit Bound - Дискусии (СПОЙЛЕРИ!) Empty Re: Spirit Bound - Дискусии (СПОЙЛЕРИ!)

Писане by Rose Hathaway Нед Май 23, 2010 3:53 pm

Тази книга беше най-разбиващата от всички. Както казах и преди - развръзката ме хвърлив тъча. Или по-скоро края. Това с убийството изобщо не го очаквах. Още повече пък Роуз да е виновна! И аз си мисля, че е Виктор, ама той пък какво е направил не е ясно. И това писмо. Изобщо - отвсякъде загадки.
А относно Дмитрий - абе аз много го харесвам, ама след края на Целуната от сянката нещо почна да ме дарзни. Като стригой беше отвратителен и все пак як, но отново като дампир. Ами странен ми е малко. Макар че най-логично ми се вижда това - то още от началото стана ясно, че не могат да бъдат заедно. А и Ейдриън толкова го обожавам, че нямам нищо против Роуз да е с него. Точно това беше едно от нещата, които ми харесаха най-много в книгата. Ейдриън е толкова добър, толкова разбиращ. Роуз заслужава нещо повече от неясна връзка, криене цял живот и постоянно чудене какво ще направи Дмитрий в следващия момент. След Blood Promise вече нямам нищо против тя да е с Ейдриън и изведнъж Дмитирй обратно се появява като дампир. Това не можах да го преживея. И все пак за тази част се чувствам малко неясно, защото харесвам и Дмитрий, и Ейдриън.
А Ейб - е той адски много си ме кефи. Разбива ме тоя човек. И смятам, че ако някой ще помогне на Роуз това е той.
Rose Hathaway
Rose Hathaway
Победител
Победител

Брой мнения : 953
Точки : 3668
Репутация : 12
Присъединяване : 30.03.2010
Възраст : 30
Местожителство : Montana, St. Vladimir Academy

Върнете се в началото Go down

Spirit Bound - Дискусии (СПОЙЛЕРИ!) Empty Re: Spirit Bound - Дискусии (СПОЙЛЕРИ!)

Писане by MaG1Ty Чет Май 27, 2010 9:20 pm

Невероятна! Страхотна! Направо нямам думи... Беше по-добра от колкото очаквах и определено нямам търпение до следващата.
Все си забранявах да предвиждам какво ще стане преди да я прочета обаче си имах предчувствие, че Димка ще се завърне, че Роуз ще намери начин. И естествено си мислех, че момента на "излекуването" му ще е последен в книгата. Разбира се за голямо мое щастие не беше така Sun Това ме изненада доста, обаче финала направо ми скри шапката Big Smile От всичко, което можех да очаквам това беше най-невероятното. Да убият Татяна и то в собствения и дом?! И да обвинят Роуз?! И да я заплашва смърт?! :O:
Иначе ми ставаше много мъчно всеки път, когато Димитри отхвърляше Роуз и то все по-остро. Глупчо Big Smile Много се е заблудил покрай тая негова вина, но не трябваше Роуз да плаща за това. Ейдриън е голям пич, ама сорка - по си харесвам Димка. Big Smile
През цялото време не можех да не се възхищавам на отношенията между двете приятелки. Едната дава всичко за другата и обратно... Едно от нещата, заради което обичам тази поредица Heart А отношенията между Лиса и Кристиян ме дразнеха ( в хубавия смисъл де Big Smile ) Виждат, че се обичат обаче се правят на слепи Big Smile
И мен Ейб много ме радва Nodding Вижда се, че е привързан към дъщеря си и дори да не си го признава е много горд и щастлив, че има такова дете. Надявам се връзката им да се развие по-натаък.
Чудя се какво ли е измислила Ришел? Ще открием през декември...
MaG1Ty
MaG1Ty
Обикновен човек
Обикновен човек

Брой мнения : 70
Точки : 350
Репутация : 0
Присъединяване : 18.04.2010
Възраст : 30

Върнете се в началото Go down

Spirit Bound - Дискусии (СПОЙЛЕРИ!) Empty Re: Spirit Bound - Дискусии (СПОЙЛЕРИ!)

Писане by ShadowKiss Нед Май 30, 2010 10:10 am

Прочетах книгата отдавна, но сега като видях, че сте писали реших и аз да се включа с някой мисли за книгата.
Първо въобще не очаквах да върнат Димитри в тази книга, а още повече някъде към средата. Но пък беше приятна изненада, защото не го харесвах като стригой.
В началото книгата ми вървеше малко мудно, защото цялото бягство от затвора беше леко...нз как да го кажа измислено - толкова лесно ли става да измъкнеш затворник дори и да си Роуз. Както и да от там нататък всичко беше доста интересно.
Много ме дразнеше Димитри с цялото си обожествяване на Лиса и как спасила живота му, но предполагам, че просто е нямало как веднага всичко с Роуз да е добре. Трябва да има малко драма все пак. Но пък накрая когато я защити всичко си пролича, нямаше нужда от други обяснения.
Ейб е пич - много ме радва държанието му. А и какъв ти адвокат той сигурно въобще не мисли да се стига до следващо дело, дотогава сигурно ще е измъкнал Роуз нелегално - типично в негов стил.
Леко съм раздвоена относно Татяна. Може да я е убил Виктор, но пък и семейството на Ейдрън ми изглежда малко странно. Бащата си личи отдалече, че е гадняр, а майката е прекално мила.

Четох и теория за кой ще брата/сестрата на Лиса и прдположението беше доста логично. Ще го сложа като спойлер за всеки случай, въпреки чее само теория на фенове:
Spoiler:
Въобще не бих се сетила за това и много ми хареса като идея да е някой, за когото вече знаем, а не случаен нов герой.
ShadowKiss
ShadowKiss
Победител
Победител

Брой мнения : 218
Точки : 889
Репутация : 0
Присъединяване : 09.11.2009

Върнете се в началото Go down

Spirit Bound - Дискусии (СПОЙЛЕРИ!) Empty Re: Spirit Bound - Дискусии (СПОЙЛЕРИ!)

Писане by Rose Hathaway Нед Май 30, 2010 3:10 pm

Ау, това предположенвие е страхотно. И на мен ми мина през ума, че ще е някой познат, но за нея не съм се сетила наистина. Пък и то беше съвсем мигновена мисъл и не й обърнах внимание. Наистина звучи логично и адски много ще стане яко, ако е така. Всъщност звучи ми все по-логично.
За Ейб съм съласна, страхотен е, ама само да посмеят да не ми го преведат Ейб ще се караме. Big Smile Като четох Целуната от сянката си мислех, че е Ейбрахам, но предполагам, че Ибрахим звучи по-турско. Както и да е. Big Smile
А за бягоството от затвора анистина съм съгласна - беше ми малко тъпо по едно време, но все пак това е Ришел и не може да ме държи отегчена дълго.
Rose Hathaway
Rose Hathaway
Победител
Победител

Брой мнения : 953
Точки : 3668
Репутация : 12
Присъединяване : 30.03.2010
Възраст : 30
Местожителство : Montana, St. Vladimir Academy

Върнете се в началото Go down

Spirit Bound - Дискусии (СПОЙЛЕРИ!) Empty Re: Spirit Bound - Дискусии (СПОЙЛЕРИ!)

Писане by Roza_ Пон Юли 26, 2010 1:16 am

Уоу! Наистина много се зарадвах когато Дмитрий се превърна пак в дампир! Суперр ама супер се раздразних когато се закле да защитава Лиса и не искаше да вижда Роуз и и каза, че вече не я обича! Е, да после като я защити си пролича всичко. Относно Татяна. . . ха изобщо не го очаквах. . . не съм 100% сигурна, но мисля, че убиеца и ще е някой, който най-малко очакваме.
Ейб ехх, човека е егати пича. . . супер ми стана сладко, ( не, че той искаше да звучи сладко де) когато каза на Роуз, че няма да позволи да отиде на процеса или в затвора. Определено тази книжка от цялата поредица за сега ми е любимката
Razz:
Roza_
Roza_
Морой-Земя
Морой-Земя

Брой мнения : 190
Точки : 973
Репутация : 0
Присъединяване : 02.06.2010
Възраст : 26
Местожителство : Лондон

Върнете се в началото Go down

Spirit Bound - Дискусии (СПОЙЛЕРИ!) Empty Re: Spirit Bound - Дискусии (СПОЙЛЕРИ!)

Писане by rose Нед Авг 15, 2010 11:06 am

не знам зашто но смятам че Амброуз е убиеца,тая теория с Виктор Дашков не се вързва нешто...напротив мисля че Виктор и Робарт ше им помогнат на края
rose
rose
Стригой
Стригой

Брой мнения : 4
Точки : 20
Репутация : 0
Присъединяване : 28.02.2010
Възраст : 35
Местожителство : пловдив

Върнете се в началото Go down

Spirit Bound - Дискусии (СПОЙЛЕРИ!) Empty Re: Spirit Bound - Дискусии (СПОЙЛЕРИ!)

Писане by bibsityY Нед Авг 15, 2010 5:38 pm

незнам но и аз смятам че май е Амброуз но маи ще научим чак накрая
bibsityY
bibsityY
Морой-Огън
Морой-Огън

Брой мнения : 326
Точки : 1146
Репутация : 1
Присъединяване : 11.01.2010
Възраст : 30
Местожителство : някаде из България xD

Върнете се в началото Go down

Spirit Bound - Дискусии (СПОЙЛЕРИ!) Empty Re: Spirit Bound - Дискусии (СПОЙЛЕРИ!)

Писане by Rose Hathaway Нед Авг 15, 2010 6:25 pm

А за какво по-точно ще им помогнат? Заради тях Виктор го осъдиха. Той едва ли би се хванал да им помага, освен ако няма собствена полза. Освен това, защо да не е той? Както стана ясно имавръзки навсякъде. Но аз и Нейтан подозирам.
Rose Hathaway
Rose Hathaway
Победител
Победител

Брой мнения : 953
Точки : 3668
Репутация : 12
Присъединяване : 30.03.2010
Възраст : 30
Местожителство : Montana, St. Vladimir Academy

Върнете се в началото Go down

Spirit Bound - Дискусии (СПОЙЛЕРИ!) Empty Re: Spirit Bound - Дискусии (СПОЙЛЕРИ!)

Писане by magi961 Пон Авг 16, 2010 12:32 am

Защо пък да е Найтън.Нали уж не можело да става крал и кралица от един род повече от веднъж.И той нали е Ивашков и не би могъл да стане крал.Аз в началото си помислих,че е Амброуз,ама нали той дава бележката.Не мисля,че ако беше убиецът би и я дал.Също си помислих и Виктор,ама кой би го направил него крал?!Нали всички го мразят.Наистина ми е страшно интересно да разбера кой е.Сигурно някой,който се прави на добър....може и да е Михаил ROFL не се знае.
Това за Джил изобщо не се сетих.Нито помня,че майка й е била танцьорка.Винаги ми е било скучно да чета за нея.И нея свързах :(yawn):
И аз мисля,че нахлуването в затвора е прекалено лесно и аз даже си мислех как в една книга ще побере цялото осъществяване на имъкването на Виктор,училището,срещи с Дмитрий и т.н
И мен Димка супер много ме дразнеше и особено като Роуз му казваше,че й е длъжник и,че те го е спасила и той каза,че Лиса,все едно Роуз не е прекосила Русия да го търси,не е изкарала човека,който мрази страшно много,за да го спаси и изобщо да рискува толкова много за него.
И за вече се убедих,че 90 процента от мороите са пълни нещасници.Знам,че е само книга ама няка как да не се ядосвам като чета какви ги вършат.Направо ме вбесяват.
Може пък и убиецът да е Мия,тя нали е нещо като прителка и знае коя е стаята на Роуз и няма да е нищо странно да я посети и да й отмъкне кола.Това сега е в кръга на шегата,но всичко може. ROFL
avatar
magi961
Победител
Победител

Брой мнения : 32
Точки : 131
Репутация : 0
Присъединяване : 21.07.2010

Върнете се в началото Go down

Spirit Bound - Дискусии (СПОЙЛЕРИ!) Empty Re: Spirit Bound - Дискусии (СПОЙЛЕРИ!)

Писане by poli8009 Пон Авг 16, 2010 1:41 pm

Да книгата е разбиваща, динамична и направо ти спира дъха. И аз очаквах, че Димка ще се "оздравее" в последната книга, но както винаги Решел ни изненада. Не го очаквах. Но остана ли някой в цялата академия, който не разбра че Роуз обича Димката. Много ми е любопитно дали въпросният разговор между него и майката на Роуз ще се състои. И дали Ейб ще присъства. Надявам се Ришел да го е включила в книга 6.
Интересно ми е и самото заглавие на последната книга. Коя е тази последна жертва. Нали Лиза освободи Димката?
За сестрата на Лиз не съм сигурна, че е Джил, Но пък има логика.
Случката с Татяна направо ме хвъли в тъч. Ей така от нищото и изведнъж мъртва. Шах и мат. Има логика нейният убиец да е Виктор. Той искаше да разклати Царската власт за да може да прокара идеите си. Нали за това отвлече Лиса. Но както прочетохме в книгите плана му се провали, до някъде. Той го каза на Роуз че започва да се пише нова история. Същото каза и Димката на Роуз преди да тръгнат след стригоите. Може би сега е неговият час.
А за държанието на Димката от една страна го разбирам от друга не. Но едно е сигурно. Той още държи и обича Роза. Ще много хубаво ако Ейб реши да я измъкне от затвора а той му помогне ROFL ROFL ROFL

Боже колко е далече декември, и искренно се надявам тогава да излезе и на нашия пазар.
poli8009
poli8009
Читател
Читател

Брой мнения : 291
Точки : 1078
Репутация : 1
Присъединяване : 04.01.2010
Местожителство : Варна

Върнете се в началото Go down

Spirit Bound - Дискусии (СПОЙЛЕРИ!) Empty Re: Spirit Bound - Дискусии (СПОЙЛЕРИ!)

Писане by MuryG Чет Авг 19, 2010 6:09 pm

Чак декември.....ужас..... ;(

Ейб е мой човек Yes
MuryG
MuryG
Читател
Читател

Брой мнения : 137
Точки : 521
Репутация : 2
Присъединяване : 03.09.2009

http://sims3bg.com/forum/index.php?

Върнете се в началото Go down

Spirit Bound - Дискусии (СПОЙЛЕРИ!) Empty Re: Spirit Bound - Дискусии (СПОЙЛЕРИ!)

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите