Форум Академия за вампири
Ще си останем приятели, нали? - Кели Мартин 7104180s


Join the forum, it's quick and easy

Форум Академия за вампири
Ще си останем приятели, нали? - Кели Мартин 7104180s
Форум Академия за вампири
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Дарения за форума
Latest topics
» Помогнете ми
Ще си останем приятели, нали? - Кели Мартин EmptyЧет Авг 23, 2018 12:01 pm by magi961

» Коя е последната книга, която си купихте?
Ще си останем приятели, нали? - Кели Мартин EmptyНед Яну 21, 2018 6:53 pm by Valentina

» Любима вампирска поредица?
Ще си останем приятели, нали? - Кели Мартин EmptyНед Яну 21, 2018 6:51 pm by Valentina

» Коя книга четете в момента?
Ще си останем приятели, нали? - Кели Мартин EmptyНед Яну 21, 2018 6:50 pm by Valentina

» От А до Я имена на момиче и момче
Ще си останем приятели, нали? - Кели Мартин EmptyНед Яну 21, 2018 6:25 pm by Valentina

» Да броим до 999 vol.2
Ще си останем приятели, нали? - Кели Мартин EmptyНед Яну 21, 2018 6:23 pm by Valentina

» Новини около издаването на четвъртата книга в БГ
Ще си останем приятели, нали? - Кели Мартин EmptyНед Яну 21, 2018 6:10 pm by Valentina

» Любим момент от първата книга?
Ще си останем приятели, нали? - Кели Мартин EmptyВто Яну 16, 2018 11:03 pm by Valentina

» Дориан или Кийо?
Ще си останем приятели, нали? - Кели Мартин EmptyВто Яну 16, 2018 11:00 pm by Valentina


Ще си останем приятели, нали? - Кели Мартин

2 posters

Go down

Ще си останем приятели, нали? - Кели Мартин Empty Ще си останем приятели, нали? - Кели Мартин

Писане by van4et0o Пон Юни 07, 2010 3:42 am

Ще си останем приятели, нали? - Кели Мартин 36376


Pомaн зa тийнейджъpи нaд 16 години.„Цензуpaтa дa въpви по дяволите! Tози pомaн тpябвa дa бъде пpочетен от всеки тийнейджъp по светa!”
Кaтpин Г. Mъpдок, писaтелкa

ЧИCTО. HЕПЛAHИPAHО. ПЕPФЕКTHО.

TAКИВA БЯXA плaновете нa шестнaйсетгодишния Hик зa лятото.
Дa се спpaви с последствиятa от paзводa нa pодителите си и с номеpaтa нa гaджето си Дaни. Усложнениятa бяxa последното нещо, което му тpябвaше.
Taкa беше, пpеди дa се появи Caшa.
Юли, плaж, моpе... Внезaпно той се окaзa зaтънaл до гушa в сеpиознa вpъзкa, но с изненaдa осъзнa, че нямa нищо пpотив. Xapесвaше му дa бъде с нея, дa си говоpят, дa мълчaт зaедно...
Докaто Caшa не сложи кpaй нa отношениятa им с клишето „Ще си остaнем пpиятели, нaли...“
Еднa истоpия зa силaтa нa пъpвото сеpиозно влюбвaне, зa болкaтa от paздялaтa, зa шокa от новинaтa зa непpедвиденa бpеменност.
van4et0o
van4et0o
Дампир-Първокурсник
Дампир-Първокурсник

Брой мнения : 541
Точки : 1884
Репутация : 7
Присъединяване : 09.01.2010
Възраст : 28
Местожителство : Пловдив

Върнете се в началото Go down

Ще си останем приятели, нали? - Кели Мартин Empty Re: Ще си останем приятели, нали? - Кели Мартин

Писане by van4et0o Вто Юни 08, 2010 9:22 pm

Купих си книгата и когато я прочета, ще си едитна коментара. Yes

Книгата е невероятна. Страшно поучителна и интересна... Не ми хареса краят, но... какво да се прави. Не може всичко да завършва щастливо. Не знам дали някой ще купи книгата, камо ли да я прочете, но ако някой случайно погледне коментара ми, нека си купи книгата и я прочете. smile Наистина си заслужава, а и е хубаво да надникнете в мъжкото съзнание. Big Smile
van4et0o
van4et0o
Дампир-Първокурсник
Дампир-Първокурсник

Брой мнения : 541
Точки : 1884
Репутация : 7
Присъединяване : 09.01.2010
Възраст : 28
Местожителство : Пловдив

Върнете се в началото Go down

Ще си останем приятели, нали? - Кели Мартин Empty Re: Ще си останем приятели, нали? - Кели Мартин

Писане by Lora11 Нед Авг 01, 2010 8:32 pm

Ами поучителна?! Какво и е поучителното...
Първо книгата е написана по изключително прост начин, нали я имам в нас...
Саша е някаква недодялана хлапачка, а Ник е заблуден тийн... Изобщо какво и е общото с реалния живот, освен че порсонажите са толкова глупави, колкото и кифлите и кифльовците в нашия свят...
Абе не ми хареса...
Lora11
Lora11
Морой-Въздух
Морой-Въздух

Брой мнения : 272
Точки : 1221
Репутация : 0
Присъединяване : 28.02.2010

Върнете се в началото Go down

Ще си останем приятели, нали? - Кели Мартин Empty Re: Ще си останем приятели, нали? - Кели Мартин

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите