Форум Академия за вампири
Ридание. Забранената любов на Повелителката на детелините - М. Стийвотър 7104180s


Join the forum, it's quick and easy

Форум Академия за вампири
Ридание. Забранената любов на Повелителката на детелините - М. Стийвотър 7104180s
Форум Академия за вампири
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Дарения за форума
Latest topics
» Помогнете ми
Ридание. Забранената любов на Повелителката на детелините - М. Стийвотър EmptyЧет Авг 23, 2018 12:01 pm by magi961

» Коя е последната книга, която си купихте?
Ридание. Забранената любов на Повелителката на детелините - М. Стийвотър EmptyНед Яну 21, 2018 6:53 pm by Valentina

» Любима вампирска поредица?
Ридание. Забранената любов на Повелителката на детелините - М. Стийвотър EmptyНед Яну 21, 2018 6:51 pm by Valentina

» Коя книга четете в момента?
Ридание. Забранената любов на Повелителката на детелините - М. Стийвотър EmptyНед Яну 21, 2018 6:50 pm by Valentina

» От А до Я имена на момиче и момче
Ридание. Забранената любов на Повелителката на детелините - М. Стийвотър EmptyНед Яну 21, 2018 6:25 pm by Valentina

» Да броим до 999 vol.2
Ридание. Забранената любов на Повелителката на детелините - М. Стийвотър EmptyНед Яну 21, 2018 6:23 pm by Valentina

» Новини около издаването на четвъртата книга в БГ
Ридание. Забранената любов на Повелителката на детелините - М. Стийвотър EmptyНед Яну 21, 2018 6:10 pm by Valentina

» Любим момент от първата книга?
Ридание. Забранената любов на Повелителката на детелините - М. Стийвотър EmptyВто Яну 16, 2018 11:03 pm by Valentina

» Дориан или Кийо?
Ридание. Забранената любов на Повелителката на детелините - М. Стийвотър EmptyВто Яну 16, 2018 11:00 pm by Valentina


Ридание. Забранената любов на Повелителката на детелините - М. Стийвотър

+8
mir4eto97
hrisetooo
van4et0o
bels
poli8009
Sweet Nightmare
tanqdimi
Little_Dhampir
12 posters

Go down

Ридание. Забранената любов на Повелителката на детелините - М. Стийвотър Empty Ридание. Забранената любов на Повелителката на детелините - М. Стийвотър

Писане by Little_Dhampir Чет Окт 21, 2010 5:07 pm

Ридание. Забранената любов на Повелителката на детелините - М. Стийвотър Untitl10

Омагьосваща история за невъзможната любов,
която е и невъзможно да бъде отхвърлена…

Едно момиче. Две момчета.
Неземна музика. Реален свят. Магически свят.
Магическа реалност. Невъзможна любов.

Животът на Диърдри и на най-добрия й приятел Джеймс се променя завинаги, когато се сблъскват с красивия, но гибелен свят на феите.

Диърдри Монахан е талантлива музикантка, която постепенно открива, че странностите й са повече от обичайните за съвременна тийнейджърка. Вижда неща, които другите не виждат. Навсякъде около нея се появят четирилистни детелини.

Всичко около нея се преобръща драматично, когато в живота й се появява загадъчният Люк – момче с тъмно минало.

Те се влюбват страстно и безнадеждно. Ди с изненада разбира, че е Повелителка на детелините – една от малцината смъртни, които могат да виждат тайнствения жесток народ на феите – и че… Люк е един от Тях!

Ди трябва да реши дали чувствата на Люк са истински, или са само средство да бъде примамена в един много, много опасен свят…

Започва битка между смъртта и любовта, между любовта и приятелството, между приятелството и предателството….

„Разтърсваща любовна история, приключение, фантазия и умело съчетаване на магичния и обикновения живот – това е Ридание!“
Little_Dhampir
Little_Dhampir
Администратор
Администратор

Брой мнения : 2878
Точки : 14753
Репутация : 97
Присъединяване : 09.08.2009
Възраст : 29
Местожителство : Murcia, Spain

Върнете се в началото Go down

Ридание. Забранената любов на Повелителката на детелините - М. Стийвотър Empty Re: Ридание. Забранената любов на Повелителката на детелините - М. Стийвотър

Писане by tanqdimi Чет Окт 21, 2010 7:09 pm

уау,това звучи невероятно,мисля да си я купя,благодаря ви за информацията,само една книга ли е?
tanqdimi
tanqdimi
Читател
Читател

Брой мнения : 44
Точки : 116
Репутация : 0
Присъединяване : 20.01.2010
Възраст : 44
Местожителство : варна

Върнете се в началото Go down

Ридание. Забранената любов на Повелителката на детелините - М. Стийвотър Empty Re: Ридание. Забранената любов на Повелителката на детелините - М. Стийвотър

Писане by Little_Dhampir Чет Окт 21, 2010 7:13 pm

Засега са две.
Little_Dhampir
Little_Dhampir
Администратор
Администратор

Брой мнения : 2878
Точки : 14753
Репутация : 97
Присъединяване : 09.08.2009
Възраст : 29
Местожителство : Murcia, Spain

Върнете се в началото Go down

Ридание. Забранената любов на Повелителката на детелините - М. Стийвотър Empty Re: Ридание. Забранената любов на Повелителката на детелините - М. Стийвотър

Писане by Sweet Nightmare Чет Окт 21, 2010 9:07 pm

И аз мисля да си я купя.
Sweet Nightmare
Sweet Nightmare
Модератор
Модератор

Брой мнения : 3669
Точки : 18018
Репутация : 29
Присъединяване : 05.01.2010
Възраст : 30
Местожителство : Sofia

http://teenobsessions.forumotion.com

Върнете се в началото Go down

Ридание. Забранената любов на Повелителката на детелините - М. Стийвотър Empty Re: Ридание. Забранената любов на Повелителката на детелините - М. Стийвотър

Писане by poli8009 Чет Окт 21, 2010 10:14 pm

Ставаме три. И аз мисля същото. Sun
poli8009
poli8009
Читател
Читател

Брой мнения : 291
Точки : 1078
Репутация : 1
Присъединяване : 04.01.2010
Местожителство : Варна

Върнете се в началото Go down

Ридание. Забранената любов на Повелителката на детелините - М. Стийвотър Empty Re: Ридание. Забранената любов на Повелителката на детелините - М. Стийвотър

Писане by bels Чет Окт 21, 2010 10:29 pm

100 % ще си я взема smile
bels
bels
Победител
Победител

Брой мнения : 344
Точки : 1665
Репутация : 2
Присъединяване : 31.12.2009
Възраст : 27
Местожителство : sofiq

Върнете се в началото Go down

Ридание. Забранената любов на Повелителката на детелините - М. Стийвотър Empty Re: Ридание. Забранената любов на Повелителката на детелините - М. Стийвотър

Писане by van4et0o Чет Окт 21, 2010 11:52 pm

И аз ще си ги купя задължително. Страшна корица и интересно резюме - какво повече да иска човек. :)
van4et0o
van4et0o
Дампир-Първокурсник
Дампир-Първокурсник

Брой мнения : 541
Точки : 1884
Репутация : 7
Присъединяване : 09.01.2010
Възраст : 28
Местожителство : Пловдив

Върнете се в началото Go down

Ридание. Забранената любов на Повелителката на детелините - М. Стийвотър Empty Re: Ридание. Забранената любов на Повелителката на детелините - М. Стийвотър

Писане by hrisetooo Съб Окт 23, 2010 8:27 am

Изглежда интересна, сигурно ще си я взема. Happy
hrisetooo
hrisetooo
Победител
Победител

Брой мнения : 140
Точки : 615
Репутация : 0
Присъединяване : 01.03.2010
Възраст : 30
Местожителство : Пловдив

Върнете се в началото Go down

Ридание. Забранената любов на Повелителката на детелините - М. Стийвотър Empty Re: Ридание. Забранената любов на Повелителката на детелините - М. Стийвотър

Писане by mir4eto97 Съб Окт 23, 2010 12:33 pm

ще се купува!!! Yes
mir4eto97
mir4eto97
Обикновен човек
Обикновен човек

Брой мнения : 88
Точки : 382
Репутация : 0
Присъединяване : 24.02.2010
Възраст : 26
Местожителство : Пловдив

Върнете се в началото Go down

Ридание. Забранената любов на Повелителката на детелините - М. Стийвотър Empty Re: Ридание. Забранената любов на Повелителката на детелините - М. Стийвотър

Писане by poli8009 Съб Окт 23, 2010 1:29 pm

Книгите свързани ли са помежу си, или са всяка за себе си? Прочетох по - нагоре, че са две. А колко по принцип трябва да са? Blushing
poli8009
poli8009
Читател
Читател

Брой мнения : 291
Точки : 1078
Репутация : 1
Присъединяване : 04.01.2010
Местожителство : Варна

Върнете се в началото Go down

Ридание. Забранената любов на Повелителката на детелините - М. Стийвотър Empty Re: Ридание. Забранената любов на Повелителката на детелините - М. Стийвотър

Писане by Little_Dhampir Съб Окт 23, 2010 1:56 pm

Свързани са, но не знам колко ще бъдат.
Little_Dhampir
Little_Dhampir
Администратор
Администратор

Брой мнения : 2878
Точки : 14753
Репутация : 97
Присъединяване : 09.08.2009
Възраст : 29
Местожителство : Murcia, Spain

Върнете се в началото Go down

Ридание. Забранената любов на Повелителката на детелините - М. Стийвотър Empty Re: Ридание. Забранената любов на Повелителката на детелините - М. Стийвотър

Писане by tanqdimi Пон Ное 15, 2010 12:21 am

страхотна книга прочетох я на един дъх,и очаквам с огромно нетърпение следващата,някой знаели кога ще излезе
tanqdimi
tanqdimi
Читател
Читател

Брой мнения : 44
Точки : 116
Репутация : 0
Присъединяване : 20.01.2010
Възраст : 44
Местожителство : варна

Върнете се в началото Go down

Ридание. Забранената любов на Повелителката на детелините - М. Стийвотър Empty Re: Ридание. Забранената любов на Повелителката на детелините - М. Стийвотър

Писане by Mia Zeklos Чет Апр 07, 2011 6:08 pm

Аз я прочетох преди доста време, но всеки път, когато имам пари, си купувам друга книга и отлагам втората...
Както и да е, първата беше наистина много добра. Прочетох я за два-три часа, но въпреки това ми остави много добри впечатления. Красиво разказана история, дори ми хареса повече от "Тръпка" и "Копнеж" (сравнявам ги, защото са от същата авторка)..
Mia Zeklos
Mia Zeklos
Победител
Победител

Брой мнения : 184
Точки : 791
Репутация : 1
Присъединяване : 11.02.2010
Възраст : 27
Местожителство : Somewhere between the vikings you might find me ...

http://vampire-academy-rpg.vampire-legend.com/forum.htm

Върнете се в началото Go down

Ридание. Забранената любов на Повелителката на детелините - М. Стийвотър Empty Re: Ридание. Забранената любов на Повелителката на детелините - М. Стийвотър

Писане by perla333 Пет Апр 08, 2011 8:06 pm

Още каро излезе си я купих и много ми хареса книгата. Беше си тръпка да я прочета. Все още не съм си взела втората, защото постоянно си харесвам нещо друго, но твърдо съм решила най-скоро да поправя тази моя грешка :)
avatar
perla333
Читател
Читател

Брой мнения : 212
Точки : 867
Репутация : 0
Присъединяване : 01.09.2009
Възраст : 29

Върнете се в началото Go down

Ридание. Забранената любов на Повелителката на детелините - М. Стийвотър Empty Re: Ридание. Забранената любов на Повелителката на детелините - М. Стийвотър

Писане by bebe6imi4i Съб Апр 09, 2011 2:38 pm

Някой чел ли е книжката вече?Заслужава ли си ? Аз прочетох вече "Тръпка" и "Копнеж" ...те ми харесаха, но не знам дали авторката е запазила стила си и в тази поредица книжки!
bebe6imi4i
bebe6imi4i
Стригой
Стригой

Брой мнения : 26
Точки : 95
Репутация : 0
Присъединяване : 17.02.2011
Местожителство : Stara Zagora

Върнете се в началото Go down

Ридание. Забранената любов на Повелителката на детелините - М. Стийвотър Empty Re: Ридание. Забранената любов на Повелителката на детелините - М. Стийвотър

Писане by pandemonium Пет Мар 14, 2014 6:42 pm

Никак не ми хареса. И аз се подлъгах по страхотната корица, но съдържанието не е нищо особено.
pandemonium
pandemonium
Стригой
Стригой

Брой мнения : 37
Точки : 109
Репутация : 0
Присъединяване : 25.02.2014
Възраст : 28

Върнете се в началото Go down

Ридание. Забранената любов на Повелителката на детелините - М. Стийвотър Empty Re: Ридание. Забранената любов на Повелителката на детелините - М. Стийвотър

Писане by perla333 Съб Мар 15, 2014 12:37 am

На мен пък книгата страшно много ми хареса. "Балада" не съм я прочела, само защото ме е страх да не би Маги да е развалила историята. Но "Ридание"..ех, "Ридание" е книга, която е интересна и тъжна. Рядко попадам на такива.
avatar
perla333
Читател
Читател

Брой мнения : 212
Точки : 867
Репутация : 0
Присъединяване : 01.09.2009
Възраст : 29

Върнете се в началото Go down

Ридание. Забранената любов на Повелителката на детелините - М. Стийвотър Empty Re: Ридание. Забранената любов на Повелителката на детелините - М. Стийвотър

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите