Форум Академия за вампири
Дневникът на Johnna - Page 2 7104180s


Join the forum, it's quick and easy

Форум Академия за вампири
Дневникът на Johnna - Page 2 7104180s
Форум Академия за вампири
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Дарения за форума
Latest topics
» Помогнете ми
Дневникът на Johnna - Page 2 EmptyЧет Авг 23, 2018 12:01 pm by magi961

» Коя е последната книга, която си купихте?
Дневникът на Johnna - Page 2 EmptyНед Яну 21, 2018 6:53 pm by Valentina

» Любима вампирска поредица?
Дневникът на Johnna - Page 2 EmptyНед Яну 21, 2018 6:51 pm by Valentina

» Коя книга четете в момента?
Дневникът на Johnna - Page 2 EmptyНед Яну 21, 2018 6:50 pm by Valentina

» От А до Я имена на момиче и момче
Дневникът на Johnna - Page 2 EmptyНед Яну 21, 2018 6:25 pm by Valentina

» Да броим до 999 vol.2
Дневникът на Johnna - Page 2 EmptyНед Яну 21, 2018 6:23 pm by Valentina

» Новини около издаването на четвъртата книга в БГ
Дневникът на Johnna - Page 2 EmptyНед Яну 21, 2018 6:10 pm by Valentina

» Любим момент от първата книга?
Дневникът на Johnna - Page 2 EmptyВто Яну 16, 2018 11:03 pm by Valentina

» Дориан или Кийо?
Дневникът на Johnna - Page 2 EmptyВто Яну 16, 2018 11:00 pm by Valentina


Дневникът на Johnna

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Go down

Дневникът на Johnna - Page 2 Empty Дневникът на Johnna

Писане by Johnna1995 Чет Мар 10, 2011 10:21 pm

First topic message reminder :

Та..най-накрая реших и аз да си водя дневник. Скучен човек съм, но имам нужда да се оплача малко.
"Най-добрата" ми приятелка А. продължава да ме упреква колко съм некадърна, как нямам таланти и....абе общо взето съм боклук, ама не смее да ми го каже в лицето. Тя си е малко тип първа-във-всичко. Никой не може да бъде преди нея. Постоянно хората трябва да я хвалят, а тя все се преави, че не й пука, а не е така.
Но като изключим нея другата ми "приятелка" е направо...еми не знам как да го обясня, ама и двете са ми направо противни тая година. Миналата (като бяхме 8 клас) нито А., нито Я. се държаха така. Но хората се променят. Опитвам се да се държа добре с тях, ама нещо не се получава.
Като не броим тях в училище е средно. Имам 4 по физика :(party): (това си е направо постижение). В събота съм на олимпиада по английски език в Ст. Загора. Надявам се, че ще се справя прилично. Утре пък имам химия, а нещо с тоя предмет не се обичаме много, ама ще видим к`во ще стане. Дано не изпитва. :sad:
Също трябва да си и пооправя малко компютъра утре, че нямам никакви картинки и музика.(беше на ремонт)...и..май тва е всичко.
Поздрав за всички с песента на Eminem - I need a doctor Music
Johnna1995
Johnna1995
Преводач
Преводач

Брой мнения : 414
Точки : 1300
Репутация : 8
Присъединяване : 01.12.2010
Възраст : 28
Местожителство : Transilvania

Върнете се в началото Go down


Дневникът на Johnna - Page 2 Empty Re: Дневникът на Johnna

Писане by Johnna1995 Нед Дек 25, 2011 1:44 pm

Весела Коледа на всички Kiss Дано мечтите ви се сбъднат и поне едно чудо да ви се случи. Едно от моите чудеса вече се сбъдна. Big Smile => вярвайте!
Малко слънцето не ми се връзва с коледното настроение, ама карай, поне е заледено навън.
И в духа на Коледа прочетох за хиляден път първата книга от Академията и днес продължвам със следващата. Нямам засега какво друго да кажа, so bye bye. smile
Johnna1995
Johnna1995
Преводач
Преводач

Брой мнения : 414
Точки : 1300
Репутация : 8
Присъединяване : 01.12.2010
Възраст : 28
Местожителство : Transilvania

Върнете се в началото Go down

Дневникът на Johnna - Page 2 Empty Re: Дневникът на Johnna

Писане by Johnna1995 Съб Яну 14, 2012 7:03 pm

Искам някой да ме гръмне! Поне ще мога да си почина като нормален човек. Само с глупости се занимавам.(под глупости да се разбира училище) Не издържам! Само олимпиади, изпитвания, класни...УЖАС :X: По история имам само края на проекта и въобще не съм сядала да го мисля, а времето си тече. Занимавах се с курсовата по физика, ама поне си изкарах оценката. Във вторник имам класно по немски, а не съм си пипнала учебника. После пък съм на олимпиада по философия. Добре, че там поне ще трябва да пиша есе. В това ме бива повече от колкото каквито и да е съчинения. И като съм на тая тема трябва да седна да си прочета "Робинзон Крузо" и да си науча уроците за класното по литература :no2: И там не съм пипнала учебник. По АЕ на олимпиадата не ми стигна едно проклета точка за следващия кръг, ама вече спрях да се ядосвам. Поне няма да си пропилея един ден в път и учене..
Единственото хубаво тази седмица беше, че успях да си прочета книгата за Юджийн. С всяка изминала страница заобичвах все повече Дориан :inlove2: и намразвах повече Кийо :XD: Но според мен всичко си свърши така както трябваше. Даже се разревах Big Smile И ми стана малко гадно по едно време, ама ми мина набързо...
Johnna1995
Johnna1995
Преводач
Преводач

Брой мнения : 414
Точки : 1300
Репутация : 8
Присъединяване : 01.12.2010
Възраст : 28
Местожителство : Transilvania

Върнете се в началото Go down

Дневникът на Johnna - Page 2 Empty Re: Дневникът на Johnna

Писане by Johnna1995 Сря Фев 08, 2012 7:56 pm

Охх, пак ваканция. Какво е това щастие? Big Smile
Само дето сега ще минем материала на тагадък, ама карай. И без това не го разбирам повечето. Сега през почивните дни трябва да си прочета "Монте Кристо" и да взема най-анкрая а седна да уча по химия, че нещо я позабравих след като ме изпита последния път.
Майка ми нах-накрая се съгласи да ми вземи черни кубинки. Сега осатава да намеря от къде да си купя и ще съм най-щастливият човек на света. Уфф...като говоря за нея, тя сега не ми говори. Била съм й крещяла на обяд, бла бла бла...Тоя човек не се ли усеща, че и аз имам някакви нерви?? Направо ме изкара от релси сутринта. Сега каквото и да кажа и тя: "Днес ми крещя" и млъква. А пък аз само й вдигнах малко тон, ама вече нямаше накъде. Не винаги тя е права! :no2:
Johnna1995
Johnna1995
Преводач
Преводач

Брой мнения : 414
Точки : 1300
Репутация : 8
Присъединяване : 01.12.2010
Възраст : 28
Местожителство : Transilvania

Върнете се в началото Go down

Дневникът на Johnna - Page 2 Empty Re: Дневникът на Johnna

Писане by Johnna1995 Сря Фев 22, 2012 3:24 pm

Толкова съм уморена...добре, че сега имаме тея 4 дни. Имам отчаяна нужда за сън. Днес замалко да заспя в часа по английски. Ама историята ме разсъбуди напълно. Трябваше да правя презентация, ама не стигна времето и се отложи за понеделник. А пък по биология правихме тест, който си беше направо за биологичната паралелка. Не мога да разбере защо тази ни дава такива тестове. Ние все пак сме с математика профил. Пфуу...ненавиждам я.
Направо издивявам без слушалки. Брат ми ги взе за няма да един час и ми ги изгори, ама сега ще ми купи нови. Тей де, по-скоро ще ми даде пари да си купя нови. Още утре ще отида да си купя Sun
Почти прочетох първия том на Монте Кристо. След това трябва да прочета и втория, а после и "Дядо Горио". Него съм го прочела само до половината, ама карай. Трябва обаче малко да си припомня нещата. Охх, какво ми става? Имам почивка, а пак мисля за училище! Ужас...ама като говоря за книги сега съм си наумила да прочета The girl with the dragon tattoo. Гледах филма и мога да кажа, че е един от най-добрите правен някога. Надявам се и книгата да ми хареса. А и с нетърпение чакам в събота да гледам Ултиматумът на Борн. Обожавам Мат Деймън и филмите. Винаги съм ги харесвала тея екшъни и тайни агенти. Big Smile
Johnna1995
Johnna1995
Преводач
Преводач

Брой мнения : 414
Точки : 1300
Репутация : 8
Присъединяване : 01.12.2010
Възраст : 28
Местожителство : Transilvania

Върнете се в началото Go down

Дневникът на Johnna - Page 2 Empty Re: Дневникът на Johnna

Писане by Johnna1995 Съб Мар 17, 2012 7:44 pm

Разболях се. Веднъж на 3 месеца ще отида в София и се разболях! :angry2: ЗАЩО???? Уфф...последните две седмици хич не са ми на кеф. Ако не е коляното, ще се разболея, ако не е пък това, ще ме боли глава...разглобих се за толкова кратко време. Пък и ме е хванал голям мързел. Въобще не ми се учи пък имаме поне по една контролна на седмица и майка все иска да изкарвам добри оценке (не всички са 6, ама не може да се оплаче от мен).
Сега се налага да прочета "Дядо Горио" и Конституцията. И на двете съм до кривата круша. По право ще ни изпитва на 26 на тая смотана и тъпа Конституция като трябва да сме й направили резюме и да знаем за какво се разказва във всяка една глава (ама с подробности). :no2: Глупава му работата. Отделно няма да споменавам как по биология сами си учем уроците, а тая така наречена 'учителка' само отбелязва присъствие. Въобще няма да почвам да говоря за часовете по литература и по бълг., които напълно липсват. Няма да споменавам и географията. Само ще кажа, че без да пипна (в буквалния смисъл на думата) учебник цяла година успях да изкарам 5. Което си е доста за човек, който си няма хал хабер от география.
Охх...и все пак има едно позитивно нещо тези дне: стопли се! Толкова мечтаех за това слънце. Днес цял ден съм се разхождала. Не ми се прибираше, ама по едно време се уморих и нямах особен избор.
И да приключа с една хвалба: купих си едни готини по-кубинки /малко смешно го казвам, ама пък и те не са точно кубинки/.
Johnna1995
Johnna1995
Преводач
Преводач

Брой мнения : 414
Точки : 1300
Репутация : 8
Присъединяване : 01.12.2010
Възраст : 28
Местожителство : Transilvania

Върнете се в началото Go down

Дневникът на Johnna - Page 2 Empty Re: Дневникът на Johnna

Писане by Johnna1995 Сря Мар 28, 2012 9:51 pm

Тоооолкова съм уморена. Вече втори ден подред се прибирам от училище в 9 вечерта. А пък днес станах в 4, заради брат ми. Даже успях да заспя в часа по английски. /надявам се да не е забелязала госпожата/
Днес се реших да пиша есе свързано с химия. Е, не точно, но се изисква химия. Надявам се да успея да измисля нещо оригинално.
Напълно хаотично пиша, но...брат ми ще се изнесе от нас до може би три-четири месеца. Честно казано, не знам как да реагирам. И се радвам, че стаята ще е само моя, и ми е малко тъжно, но пък вече е достатъчно голям да живее сам. Пък и се узпокоявам, че все пак ди остава в града. И няма да се налага да ме събужда като тръгва за работа Big Smile
Охх, а пък как искам да си купя нов телефон. Само дето няма да е скоро. GSM-а само ходи на ремонти всеки месец. Много се нервя вече. Поне имам надежда, че лятото може да ми се купи нов тел.
Йеееййй, след малко започва "Имало едно време" по Foxlife. Heart Ехх, това ме зарадва. Малко съм пропуснала няколко епизода, ама карай.
Johnna1995
Johnna1995
Преводач
Преводач

Брой мнения : 414
Точки : 1300
Репутация : 8
Присъединяване : 01.12.2010
Възраст : 28
Местожителство : Transilvania

Върнете се в началото Go down

Дневникът на Johnna - Page 2 Empty Re: Дневникът на Johnna

Писане by Johnna1995 Сря Сеп 26, 2012 11:21 am

Ей, тоя форум малко позамря Big Smile Не, наистина! Хора, дайте някоя идея - нова игра, някакъв конкурс или информация за поредиците. Някак си го чувствам тоя форум прекалено близък, че да бъде така изоставен в последно време. :(no): Виждам, че и Стефи не влиза много и не се откриват нови теми. Не, ако някой наистина има идеи да казва, сериозна съм! Big Smile
Johnna1995
Johnna1995
Преводач
Преводач

Брой мнения : 414
Точки : 1300
Репутация : 8
Присъединяване : 01.12.2010
Възраст : 28
Местожителство : Transilvania

Върнете се в началото Go down

Дневникът на Johnna - Page 2 Empty Re: Дневникът на Johnna

Писане by Johnna1995 Чет Сеп 27, 2012 11:51 am

И тъй като никой не обновява реших аз до добавя малко нови нещица във форума и да го посъживя малко. Знам, че не е моя работа, а на модераторите и админа, но очевидно тях ги няма в момента. Надявам се, че нямат против Blushing
Johnna1995
Johnna1995
Преводач
Преводач

Брой мнения : 414
Точки : 1300
Репутация : 8
Присъединяване : 01.12.2010
Възраст : 28
Местожителство : Transilvania

Върнете се в началото Go down

Дневникът на Johnna - Page 2 Empty Re: Дневникът на Johnna

Писане by Johnna1995 Пет Окт 05, 2012 9:17 am

Ще изпуша! Направо мозъкът ми прегря тая седмица. Всеки ден контролни (понякога и по две). Започнаха изпитвания, а учителите ни ни смятат за гении, което вярно за някои хора от училището ни само. И к'во като в града се води най-елитното? Ние да не сме някакви роботи?? Само чакам да стане другата събота, че поне да отида на географския практикум и да се разсеям за малко. Вече започнах да я сънувам тая екскурзия. Сигурна съм, че толкова бързо ще мине, че дори и няма да разбера.
Поне тогава ще се оттърва от модула, въпреки че май той ще е най-забавния, който сме имали досега. Класът иска да ходи на пейнтбол, ама май няма да се съберат всички. И на мен ми се ходи толкова мноооого...ще мога да си стрелям на воля. Дори и за синините не ми пука Big Smile
Днес трябва да отида на училище още в 12:00 за един европейски проект. После имам шест часа, а накрая като да е за капак на всичко съм и на урок до 9 вечерта. Смятам след всичко това просто да припадна в леглото и да спя до обяд на другия ден...и да, ама не. Тъй като аз хич не я разбирам химия, а на нас ни тръснаха най-добрата химичка в цялото училище ще се наложи цяла събота и неделя да се готвя за входно. И грам не схващам от това дето се говори в час, ама все нещо трябва да се натика в тая глава (поне не колкото да е за 2 Big Smile )
Johnna1995
Johnna1995
Преводач
Преводач

Брой мнения : 414
Точки : 1300
Репутация : 8
Присъединяване : 01.12.2010
Възраст : 28
Местожителство : Transilvania

Върнете се в началото Go down

Дневникът на Johnna - Page 2 Empty Re: Дневникът на Johnna

Писане by Johnna1995 Пон Окт 29, 2012 5:26 pm

Днес съм мнооого доволна от деня си. Дано така да завърша и седмицата. Най-накрая (да си плюя в пазвата) малко и мен да ме споходи късметът. Засега училището бива, ама да не казвам голяма дума. Научих си книгите за последния изпит по английски, който е през юли и доста ги харесах. Сега остава другия уикенд само да взема изпита по английската литература, пък после да му мисля за американската. Big Smile
В последно време се запалих много да правя упражнения. Е, от време на време пропускам, ама не винаги ми остава време. Като днес например. Започвам училище в 7, приключвам го в 3, а после от 6 вечерта до 8:30 съм на урок. Не ми допада особено тоя ден, ама поне сега се успокоявам с това, че тази седмица ще е само три дни.
Уфф, трябва да уча по химия и география :(yawn): Ама май като гледам ще си поседя още съвсем малко на компютъра Big Smile
Johnna1995
Johnna1995
Преводач
Преводач

Брой мнения : 414
Точки : 1300
Репутация : 8
Присъединяване : 01.12.2010
Възраст : 28
Местожителство : Transilvania

Върнете се в началото Go down

Дневникът на Johnna - Page 2 Empty Re: Дневникът на Johnna

Писане by Johnna1995 Нед Дек 02, 2012 2:45 pm

Имам най-висок резултат на изпита по английска литература! Big Smile Аз се сетих да се похваля след цял месец...както и да е. Сега започна американска военна литература и...the end! Напоследък ми е много коледно и празнично настроението Christmas В училище вече си украсихме стаята, навсякъде мирише на мандарини, даже съм обещала да направвя коледна торта за класа на майка ми Big Smile Надявам се да не се натровят после.
Голям съм ентусиаст да започна да уча за олимпиадата по история, ама пусти му мързел не ще да ме остави. Трябва да прочета творбите на Вазов, да си стегна малко задника и да поуча (малко се съмнявам за последното) и най-накрая да наступи ваканцията, не че нещо съм се преуморила, ама Big Smile След малко може да седна да почета една книга дето съм я почнала преди две седмици, а пък е кратка. Мислех си и да ходя да побягм малко, ама като гледам времето най-малкото да ме запращи някакъв дъжд (не, че нещо, ама ми е достатъчно студено, че и да ме вали). В момента и искам да вали сняг и не искам. От една страна ще е супер готино и бяло навън, ама от друга ще е много студено и мокро hmm Уфф...айде аз ще гледам Bourne's Legacy и после ще чета Very Happy
Johnna1995
Johnna1995
Преводач
Преводач

Брой мнения : 414
Точки : 1300
Репутация : 8
Присъединяване : 01.12.2010
Възраст : 28
Местожителство : Transilvania

Върнете се в началото Go down

Дневникът на Johnna - Page 2 Empty Re: Дневникът на Johnna

Писане by Johnna1995 Пон Дек 24, 2012 7:55 pm

Весели празници! Heart
Толкова ми е мило в момента - вечер се гледа Сам вкъщи, а през деня Хари Потър и Нарния. С това ще запомня Коледата (е, и храната и другите моменти Big Smile ) Пожелавам ви всичко, което си пожелаете да се сбъдне, все пак на Коледа стават чудеса. Е, аз изчезвам, че ще има семейна вечеря Kiss
Johnna1995
Johnna1995
Преводач
Преводач

Брой мнения : 414
Точки : 1300
Репутация : 8
Присъединяване : 01.12.2010
Възраст : 28
Местожителство : Transilvania

Върнете се в началото Go down

Дневникът на Johnna - Page 2 Empty Re: Дневникът на Johnna

Писане by Johnna1995 Вто Дек 24, 2013 10:46 pm

Ха, ха, ха Very Happy Случайно влизам и какво да видя...точно преди една година съм писала последно..(особено последователен човек се оказах  Exclamation )
Ммм....много ми харесва как изглежда форума...дори и започна да ми е едно коледно настроението като ги гледам как падат тея снежинки. Тъкмо си мислех да напиша, че по Коледа стават чудеса, ама съм го написала по-горе. Започвам да си мисля, да прочета какво съм писала преди това, ама не искам да си развалям празниците с глупостите, които съм мъдрила  Shocked Иии...май все пакще кажа(*напиша): ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ  santa 
Johnna1995
Johnna1995
Преводач
Преводач

Брой мнения : 414
Точки : 1300
Репутация : 8
Присъединяване : 01.12.2010
Възраст : 28
Местожителство : Transilvania

Върнете се в началото Go down

Дневникът на Johnna - Page 2 Empty Re: Дневникът на Johnna

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите