Форум Академия за вампири
Нощни ловци - Шерилин Кениън 7104180s


Join the forum, it's quick and easy

Форум Академия за вампири
Нощни ловци - Шерилин Кениън 7104180s
Форум Академия за вампири
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Дарения за форума
Latest topics
» Помогнете ми
Нощни ловци - Шерилин Кениън EmptyЧет Авг 23, 2018 12:01 pm by magi961

» Коя е последната книга, която си купихте?
Нощни ловци - Шерилин Кениън EmptyНед Яну 21, 2018 6:53 pm by Valentina

» Любима вампирска поредица?
Нощни ловци - Шерилин Кениън EmptyНед Яну 21, 2018 6:51 pm by Valentina

» Коя книга четете в момента?
Нощни ловци - Шерилин Кениън EmptyНед Яну 21, 2018 6:50 pm by Valentina

» От А до Я имена на момиче и момче
Нощни ловци - Шерилин Кениън EmptyНед Яну 21, 2018 6:25 pm by Valentina

» Да броим до 999 vol.2
Нощни ловци - Шерилин Кениън EmptyНед Яну 21, 2018 6:23 pm by Valentina

» Новини около издаването на четвъртата книга в БГ
Нощни ловци - Шерилин Кениън EmptyНед Яну 21, 2018 6:10 pm by Valentina

» Любим момент от първата книга?
Нощни ловци - Шерилин Кениън EmptyВто Яну 16, 2018 11:03 pm by Valentina

» Дориан или Кийо?
Нощни ловци - Шерилин Кениън EmptyВто Яну 16, 2018 11:00 pm by Valentina


Нощни ловци - Шерилин Кениън

5 posters

Go down

Нощни ловци - Шерилин Кениън Empty Нощни ловци - Шерилин Кениън

Писане by Little_Dhampir Съб Дек 21, 2013 7:15 pm

Нощни ловци - Шерилин Кениън Ebook-ibis-dark-hunter-1

От две хиляди години над спартанския воин Джулиън тегне проклятие да изпълнява тайните мечти и желания на безброй жени, без сам да познае истинската любов. Докато един ден не бива призован от Грейс Алекзандър, която единствена вижда в него човешко същество и прави всичко по силите си, за да го избави от участта му...

Скъпи читателю,
Да бъдеш затворен в спалнята на жена е страхотно. Да бъдеш затворен в стотици спални в продължение на две хилядолетия – не чак толкова. А да бъдеш обречен да прекараш вечността като любовен роб, заробен между страниците на книга, може да скапе деня дори на един спартански воин. Като любовен роб, аз знам всичко за жените. Как да ги докосвам, как да им се наслаждавам и най-вече – как да им доставям удоволствие. Ала когато бях призован, за да изпълня сексуалните фантазии на Грейс Алекзандър, открих първата жена в историята, която видя в мен мъжа, изпитал невероятна болка в миналото си. Единствено тя си направи труда да ме изведе от спалнята и да ми покаже света. Тя ме научи отново да обичам. Но аз не съм роден, за да позная любовта. Прокълнат бях да прекарам вечността сам. Като истински пълководец много отдавна приех ориста си. Ала ето че сега открих Грейс – единственото нещо на този свят, без което изстрадалото ми сърце не може да живее. Вярно, любовта лекува всички рани, но ще успее ли да развали едно хилядолетно проклятие?
Джулиън Македонски


Нощни ловци - Шерилин Кениън 164361_b

Какъв кошмар! Една сутрин Кириан Тракийски се събужда вързан с белезници за една много секси, но и много ядосана жена. Защото Аманда Деверо няма намерение да остане задълго с красивия, но напълно безполезен мъж. Но Аманда много бързо променя мнението си, когато животът й се оказва застрашен и единственият, който може да й помогне, е Кириан – Нощен ловец...

Скъпи читателю,
Искало ли ти се е някога да знаеш какво е да си безсмъртен? Да се носиш в нощта и да преследваш онези, които застрашават човешките същества? Да притежаваш несметно богатство и безмерна сила? Такова е моето съществуване, но то е мрачно и опасно. Герой съм за хиляди, но никой не ме познава. И харесвам живота си точно такъв.
Или поне така си мислех, докато една нощ не се озовах вързан с белезници за най-лошия си кошмар – консервативна жена със закопчана блуза. Или както бе в случая с Аманда – със закопчана чак до брадичката блуза. Тя е интелигентна, секси, остроумна и не иска да има нищо общо със свръхестественото, или с други думи – с мен.
Да съм привлечен от Аманда Деверо противоречи на всичките ми принципи. Да не споменаваме факта, че последния път, когато се влюбих, изгубих не само човешкия си живот, но и душата си. Всеки път щом видя Аманда се улавям, че ми се иска да повярвам отново. Да повярвам, че любовта и верността съществуват.
И което е дори по-лошо – улавям се, че се питам дали е възможно жена като Аманда да заобича мъж, чието сърце е толкова освирепяло и увредено от предателства, че не е сигурно дали ще може да тупти някога отново.
Кириан Тракийски


Нощни ловци - Шерилин Кениън 169087_b

Древният келтски воин Талон Моригантски е обречен на живот без любов – над него тегне вековно проклятие смъртта да застига всеки, когото обикне. Докато един ден не среща Съншайн, която е неговата сродна душа, а може би и ключът към неговото избавление...

Скъпи читателю,
Животът ми е страхотен. Имам си моето кафе с цикория, моите топли френски понички, както и добър приятел, очакващ обажданията ми по мобилния телефон. След като слънцето залезе, се превръщам в най-опасното същество, дебнещо в нощта: управлявам природните стихии и не зная що е страх. Защитавам невинните и бдя над хората, за да съм сигурен, че всички са в безопасност в един свят, където нищо не е сигурно. В замяна искам само една знойна хубавица в червена рокля, която да не иска нищо друго, освен да се наслади на една нощ с мен.
Вместо това бях блъснат от карнавална платформа на празничното шествие за Марди Гра. Едва не загинах, но една красива жена ми спаси живота. Тя не поиска нищо, освен да сподели една нощ с мен, без обвързване, без дълготрайни ангажименти.
Но напоследък все по-често се улавям, че щом я погледна, започвам да копнея за мечтите си, които бях погребал преди много векове. С не­обикновените си способности и умението да ме обърква, Съншайн е единствената личност, от която се нуждая. Но да я обичам, означаваше да я обрека на сигурна смърт. Аз съм прокълнат никога да не намеря покой, нито да позная щастието – не и докато моят враг ме дебне в нощ­та, за да унищожи и двама ни.
Талон Моригантски

ИБИС
Little_Dhampir
Little_Dhampir
Администратор
Администратор

Брой мнения : 2878
Точки : 14753
Репутация : 97
Присъединяване : 09.08.2009
Възраст : 29
Местожителство : Murcia, Spain

Върнете се в началото Go down

Нощни ловци - Шерилин Кениън Empty Re: Нощни ловци - Шерилин Кениън

Писане by the_princess_of_darkness Сря Мар 12, 2014 10:29 pm

Първите две книги съм ги препрочитала няколко пъти и не ми омръзват
avatar
the_princess_of_darkness
Стригой
Стригой

Брой мнения : 17
Точки : 33
Репутация : 0
Присъединяване : 13.02.2010

Върнете се в началото Go down

Нощни ловци - Шерилин Кениън Empty Re: Нощни ловци - Шерилин Кениън

Писане by stasi Пет Апр 11, 2014 8:54 am

Много ми харесаха и трите книги. Най-много ми хареса това как е успяла авторката да вплете гръцката митология в реалния свят и това че всяка една книга е за отделен герои, но въпреки това и героите от предходните книги имат своите роли в тях.
avatar
stasi
Стригой
Стригой

Брой мнения : 18
Точки : 26
Репутация : 0
Присъединяване : 30.12.2013
Възраст : 33

Върнете се в началото Go down

Нощни ловци - Шерилин Кениън Empty Re: Нощни ловци - Шерилин Кениън

Писане by iveto81 Сря Сеп 16, 2015 9:52 pm

Много ми харесва поредицата.
iveto81
iveto81
Стригой
Стригой

Брой мнения : 24
Точки : 24
Репутация : 0
Присъединяване : 16.09.2015
Възраст : 42

Върнете се в началото Go down

Нощни ловци - Шерилин Кениън Empty Re: Нощни ловци - Шерилин Кениън

Писане by viki Чет Мар 03, 2016 3:49 pm

Книгите си струват имам ги и трите. Някой знае ли нещо ново за издаването им?
viki
viki
Обикновен човек
Обикновен човек

Брой мнения : 63
Точки : 243
Репутация : 0
Присъединяване : 21.07.2015
Възраст : 49

Върнете се в началото Go down

Нощни ловци - Шерилин Кениън Empty Re: Нощни ловци - Шерилин Кениън

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите