Форум Академия за вампири
Какво мислите да учите след като завършите? 7104180s


Join the forum, it's quick and easy

Форум Академия за вампири
Какво мислите да учите след като завършите? 7104180s
Форум Академия за вампири
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Дарения за форума
Latest topics
» Помогнете ми
Какво мислите да учите след като завършите? EmptyЧет Авг 23, 2018 12:01 pm by magi961

» Коя е последната книга, която си купихте?
Какво мислите да учите след като завършите? EmptyНед Яну 21, 2018 6:53 pm by Valentina

» Любима вампирска поредица?
Какво мислите да учите след като завършите? EmptyНед Яну 21, 2018 6:51 pm by Valentina

» Коя книга четете в момента?
Какво мислите да учите след като завършите? EmptyНед Яну 21, 2018 6:50 pm by Valentina

» От А до Я имена на момиче и момче
Какво мислите да учите след като завършите? EmptyНед Яну 21, 2018 6:25 pm by Valentina

» Да броим до 999 vol.2
Какво мислите да учите след като завършите? EmptyНед Яну 21, 2018 6:23 pm by Valentina

» Новини около издаването на четвъртата книга в БГ
Какво мислите да учите след като завършите? EmptyНед Яну 21, 2018 6:10 pm by Valentina

» Любим момент от първата книга?
Какво мислите да учите след като завършите? EmptyВто Яну 16, 2018 11:03 pm by Valentina

» Дориан или Кийо?
Какво мислите да учите след като завършите? EmptyВто Яну 16, 2018 11:00 pm by Valentina


Какво мислите да учите след като завършите?

+19
d_a_n_i_i_i_
Mia Zeklos
vile70o0o0_13
mimolinka92
Johnna1995
Comatose92
olga1994
perlata
suprunova
tamara8710
Ronrinesu
TheBlackPearl
VampirePrincess
vampirez
Fallen_ForeverR
Райс
Sweet Nightmare
BLooDyKiSs
Little_Dhampir
23 posters

Go down

Какво мислите да учите след като завършите? Empty Какво мислите да учите след като завършите?

Писане by Little_Dhampir Пет Апр 09, 2010 3:04 pm

Мислили ли сте какво ще учите след 12 клас? Къде ще кандидатствате?

Аз имам още доста време, но засега съм се спряла на журналистиката. Това си ме влече, пък и няма изпит по математика Big Smile
Little_Dhampir
Little_Dhampir
Администратор
Администратор

Брой мнения : 2878
Точки : 14753
Репутация : 97
Присъединяване : 09.08.2009
Възраст : 29
Местожителство : Murcia, Spain

Върнете се в началото Go down

Какво мислите да учите след като завършите? Empty Re: Какво мислите да учите след като завършите?

Писане by BLooDyKiSs Пет Апр 09, 2010 5:57 pm

При мен е между право и журналистика. Все още не съм решила кое от двете.
BLooDyKiSs
BLooDyKiSs
Победител
Победител

Брой мнения : 319
Точки : 1577
Репутация : 1
Присъединяване : 30.10.2009
Възраст : 29
Местожителство : Somewhere...

http://thenightworld.vampire-legend.com/forum.htm

Върнете се в началото Go down

Какво мислите да учите след като завършите? Empty Re: Какво мислите да учите след като завършите?

Писане by Sweet Nightmare Пет Апр 09, 2010 10:29 pm

Ами преди време много исках да кандидатсвам в Натфиз, но вече не съм толкова сигурна. Напоследък се замислих, дали да не кандидатсвам може би в Софийския университет - английска филология за преводач. Но има още две години да взема окончателно решение.
Sweet Nightmare
Sweet Nightmare
Модератор
Модератор

Брой мнения : 3669
Точки : 18018
Репутация : 29
Присъединяване : 05.01.2010
Възраст : 30
Местожителство : Sofia

http://teenobsessions.forumotion.com

Върнете се в началото Go down

Какво мислите да учите след като завършите? Empty Re: Какво мислите да учите след като завършите?

Писане by Райс Пон Апр 12, 2010 9:30 pm

Ами то е ясно, че от малки всеки си мечтае да бъде някакъв..
Аз лично доста години поддържах мечтата и фантазиите да стана състезателка по фигурно пързаляне. Най-забавното беше, че наистина си вярвах и си танцувах и си правех програми... Опитвах се (: Но след това пораснах и спрях с фантасмагориите.
Имаше един доста дълъг период, в който бях доста неориентирана и то продължи до миналата година.
Обмислях доста дълго да се махна от БГ, защото ни е ясно, че тук няма никакво бъдеще. В крайна сметка осъзнах, че не съм толкова на "Ти" с езиците и ще се опитам висшето да го изкарам тук, а за по-нататък - накъдето вятър повее.
Та, с доста разпитване и частично проверяване успях да се ориентирам към журналистиката. Отначало доста се колебаех, но времето не ме пита и продължава да върви и аз вече твърдо съм решила да кандидатствам Връзки с обществеността /ПР/ в СУ "Климент Охридски"; като второ желание писах Журналистика, а 3-то Книгоиздаване, защото много искам да вляза в този факултет. Ако не успея за ПР-а ще опитам в другите специалности, а после (живот и здраве) бих опитала да се прехвърля във връзките..
И това е от мен. Стискайте палци ^^
Райс
Райс
Победител
Победител

Брой мнения : 225
Точки : 1056
Репутация : 0
Присъединяване : 12.04.2010
Възраст : 32
Местожителство : Дом е там, където дупето ти седне ^^

Върнете се в началото Go down

Какво мислите да учите след като завършите? Empty Re: Какво мислите да учите след като завършите?

Писане by Fallen_ForeverR Нед Май 02, 2010 7:00 pm

Ами аз искам ТВ и Кино режисура в НАТФИЗ... това ми е главната цел.Иначе смятам също така да кандидадствам Журналистика и Книгоиздаване в Софийския Smile
Fallen_ForeverR
Fallen_ForeverR
Стригой
Стригой

Брой мнения : 29
Точки : 162
Репутация : 0
Присъединяване : 30.04.2010
Възраст : 29
Местожителство : Търговище

Върнете се в началото Go down

Какво мислите да учите след като завършите? Empty Re: Какво мислите да учите след като завършите?

Писане by vampirez Нед Май 02, 2010 7:26 pm

Ем аз лично бих искала след като завърша да завърша едно висше.По възможсност право.После шест месеца в МВР.И оттам някъде към спец службите.


Последната промяна е направена от vampirez на Чет Май 13, 2010 7:10 pm; мнението е било променяно общо 1 път
vampirez
vampirez
Морой-Земя
Морой-Земя

Брой мнения : 164
Точки : 837
Репутация : 0
Присъединяване : 26.02.2010
Възраст : 27
Местожителство : Sofia

Върнете се в началото Go down

Какво мислите да учите след като завършите? Empty Re: Какво мислите да учите след като завършите?

Писане by VampirePrincess Чет Май 13, 2010 7:00 am

ам мисля да се насоча към медицината smile
VampirePrincess
VampirePrincess
Стригой
Стригой

Брой мнения : 32
Точки : 181
Репутация : 0
Присъединяване : 09.05.2010
Възраст : 31

Върнете се в началото Go down

Какво мислите да учите след като завършите? Empty Re: Какво мислите да учите след като завършите?

Писане by TheBlackPearl Пон Юни 21, 2010 7:11 pm

Райс, мечтата ти е била страхотна! Дано се засечем някой път из лабиринта на СУ. smile
Аз доста се колебаех, но накрая реших, че ми се учи Английска филология или Скандинавистика... ще видим. Мисля за магистратура да се насоча към чужбина, но не съм съгласна, че тук няма бъдеще. Ще видим ставам ли за преводач в конкурса за превод на песента... :snow:
TheBlackPearl
TheBlackPearl
Баннат
Баннат

Брой мнения : 52
Точки : 228
Репутация : 0
Присъединяване : 19.06.2010
Възраст : 32
Местожителство : София

Върнете се в началото Go down

Какво мислите да учите след като завършите? Empty Re: Какво мислите да учите след като завършите?

Писане by Ronrinesu Пон Авг 02, 2010 11:13 pm

Казах че в България няма остана. Убедена съм, че ще успея да се справя и ще отида в чужбина. Имам още три годинки аз, но за момента съм се спряла на Юниверсите де Монреал. Просто имат страхотна база като цяло и страшно добри преподаватели, и изключително разнообразие като специалности. От човек, който е бил там разбрах, че там е най-евтино и има голям шанс да ми дават стипендия. Една от специалностите, които страшно много харесах е криминология, със сигурност ще кандидатствам там. Имаше и изучаване на източноа-азиатски култури с японски и китайски, точно каквото си мечтая да уча от много време. И департамент история също беше хубаво. Във Юниверсите де Лион се бях спряла на история на изкуството и археология и китаистика. Може би ще изнамеря още. Но със сигурност тук няма да остана.
Ronrinesu
Ronrinesu
Победител
Победител

Брой мнения : 219
Точки : 930
Репутация : 2
Присъединяване : 02.08.2010
Възраст : 29
Местожителство : Градът на липите

http://forest-goddess.deviantart.com/

Върнете се в началото Go down

Какво мислите да учите след като завършите? Empty Re: Какво мислите да учите след като завършите?

Писане by tamara8710 Вто Авг 31, 2010 8:47 am

Ами искам да уча право, но не в България. А ако реша да уча в чужбина не знам къде все още. А и това е много важна стъпка, защото ще трябва да живея там и няма да мога да работя в България.
tamara8710
tamara8710
Стригой
Стригой

Брой мнения : 18
Точки : 100
Репутация : 0
Присъединяване : 22.01.2010
Възраст : 30

Върнете се в началото Go down

Какво мислите да учите след като завършите? Empty Re: Какво мислите да учите след като завършите?

Писане by suprunova Съб Яну 29, 2011 2:57 pm

Аз съм се насочила да уча право. Но всичко изглежда толкова трудно, че е много лесно да се откажа. Но все пак за мене няма нищо друго подходящо. Ето защо ще трябва да продължавам с това. Всички искат от мене (имам предвид - всички роднини) да завърша някой доста добър университет, но на мен ми е прекалено трудно. Тъй като живея в доста малко градче с малко училище и половината учители, когато влизат в час започват да ни разказват случки от своя живот, вместо да преподават урока. Да, ето защо ще ми бъде прекалено сложно да избивам напред. А пък и ми се иска да замина в чужбина. Само, че нито знам някой добър университет, нито съм добре с езиците, освен руския. Тъй като руския ми е втори роден език.
Надявам се някога мечтата ми, да замина да уча право някаде в чужбина, да се сбъдне... 🆒
suprunova
suprunova
Стригой
Стригой

Брой мнения : 26
Точки : 135
Репутация : 0
Присъединяване : 30.08.2010
Местожителство : somewhere, where you not find me

Върнете се в началото Go down

Какво мислите да учите след като завършите? Empty Re: Какво мислите да учите след като завършите?

Писане by perlata Съб Яну 29, 2011 9:46 pm

Ще кандидатствам в Свищов, в Стопанската академия. Още не съм решила какво точно да уча: счетоводство или финанси.
perlata
perlata
Читател
Читател

Брой мнения : 308
Точки : 1475
Репутация : 0
Присъединяване : 17.11.2009
Възраст : 32

Върнете се в началото Go down

Какво мислите да учите след като завършите? Empty Re: Какво мислите да учите след като завършите?

Писане by olga1994 Вто Мар 01, 2011 8:40 pm

Да аз съм мислила ще уча счетоводство или право във Велико-Търновския университет
avatar
olga1994
Стригой
Стригой

Брой мнения : 5
Точки : 15
Репутация : 1
Присъединяване : 02.12.2010
Възраст : 29

Върнете се в началото Go down

Какво мислите да учите след като завършите? Empty Re: Какво мислите да учите след като завършите?

Писане by Comatose92 Съб Мар 05, 2011 9:04 pm

perlata написа:Ще кандидатствам в Свищов, в Стопанската академия. Още не съм решила какво точно да уча: счетоводство или финанси.
И аз на там съм се запътила, но може и УНСС. Всичко зависи от изпитите и това какво ме приемат
Comatose92
Comatose92
Дампир-Пазител
Дампир-Пазител

Брой мнения : 1695
Точки : 8471
Репутация : 0
Присъединяване : 01.12.2009
Възраст : 31
Местожителство : Козлодуй

Върнете се в началото Go down

Какво мислите да учите след като завършите? Empty Re: Какво мислите да учите след като завършите?

Писане by Johnna1995 Съб Мар 05, 2011 9:26 pm

Аз все още мисля (имам и време) да кандидатствам или в Софийския университет, или в УНСС с международни икономически отношения или нещо свърано с микробиология.
Johnna1995
Johnna1995
Преводач
Преводач

Брой мнения : 414
Точки : 1300
Репутация : 8
Присъединяване : 01.12.2010
Възраст : 28
Местожителство : Transilvania

Върнете се в началото Go down

Какво мислите да учите след като завършите? Empty Re: Какво мислите да учите след като завършите?

Писане by mimolinka92 Нед Мар 06, 2011 10:22 pm

Или с химия и фармация
mimolinka92
mimolinka92
Стригой
Стригой

Брой мнения : 42
Точки : 127
Репутация : 1
Присъединяване : 10.01.2010
Възраст : 31

Върнете се в началото Go down

Какво мислите да учите след като завършите? Empty Re: Какво мислите да учите след като завършите?

Писане by vile70o0o0_13 Сря Мар 09, 2011 7:09 pm

Силно съм сенасочила към маркетинг и мениджърство ама извън България ще е
vile70o0o0_13
vile70o0o0_13
Дампир-Пазител
Дампир-Пазител

Брой мнения : 1723
Точки : 8836
Репутация : 1
Присъединяване : 05.07.2010
Възраст : 29

Върнете се в началото Go down

Какво мислите да учите след като завършите? Empty Re: Какво мислите да учите след като завършите?

Писане by Mia Zeklos Сря Мар 09, 2011 9:27 pm

Филология... финландска. Искам да уча в Хелзинския университет.
Mia Zeklos
Mia Zeklos
Победител
Победител

Брой мнения : 184
Точки : 791
Репутация : 1
Присъединяване : 11.02.2010
Възраст : 27
Местожителство : Somewhere between the vikings you might find me ...

http://vampire-academy-rpg.vampire-legend.com/forum.htm

Върнете се в началото Go down

Какво мислите да учите след като завършите? Empty Re: Какво мислите да учите след като завършите?

Писане by d_a_n_i_i_i_ Съб Мар 26, 2011 11:19 pm

Като гледам има доста желаещи за право. На мен пък ми върви математиката така че не нзма може би нещо свързано с компютри или стопанско управление smile
avatar
d_a_n_i_i_i_
Стригой
Стригой

Брой мнения : 3
Точки : 15
Репутация : 0
Присъединяване : 07.08.2010

Върнете се в началото Go down

Какво мислите да учите след като завършите? Empty Re: Какво мислите да учите след като завършите?

Писане by hrisetooo Сря Юли 06, 2011 11:59 am

Туризъм или археология. Happy
hrisetooo
hrisetooo
Победител
Победител

Брой мнения : 140
Точки : 615
Репутация : 0
Присъединяване : 01.03.2010
Възраст : 30
Местожителство : Пловдив

Върнете се в началото Go down

Какво мислите да учите след като завършите? Empty Re: Какво мислите да учите след като завършите?

Писане by Rouzmary Сря Юли 06, 2011 7:11 pm

Биология.... лекар с ноЖ :smile11:
Rouzmary
Rouzmary
Дампир-Първокурсник
Дампир-Първокурсник

Брой мнения : 540
Точки : 2427
Репутация : 0
Присъединяване : 10.04.2010
Местожителство : Бургас

Върнете се в началото Go down

Какво мислите да учите след като завършите? Empty Re: Какво мислите да учите след като завършите?

Писане by blood_girl Вто Май 29, 2012 3:55 pm

Психология и Мениджмънт :)
blood_girl
blood_girl
Стригой
Стригой

Брой мнения : 43
Точки : 235
Репутация : 0
Присъединяване : 29.05.2012
Възраст : 34
Местожителство : София

Върнете се в началото Go down

Какво мислите да учите след като завършите? Empty Re: Какво мислите да учите след като завършите?

Писане by elizabetta_90 Вто Фев 04, 2014 2:21 pm

Нямам си и на идея ! Просто искам нещо нормално ,което да ми изкарва достатъчно пари , че да живея без да се чувствам застрашена от нарастващите цени !
elizabetta_90
elizabetta_90
Победител
Победител

Брой мнения : 946
Точки : 4613
Репутация : 1
Присъединяване : 02.11.2012

Върнете се в началото Go down

Какво мислите да учите след като завършите? Empty Re: Какво мислите да учите след като завършите?

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите